Skocz do zawartości

[Pytanie]Rp

Bobek534

Rekomendowane odpowiedzi

na razie nie wydawaj ;p

Poczekaj na przecenę a jak zabraknie to wtedy dokupisz ;)

@up moim zdaniem nie oplaca sie kupować bohaterów za ip... 5k to raptem 3-4 dni grania ;)

3-4 dni grania? chyba nakurwianie jak skurwysyn. Ja gram już hmm piąty dzień normale, aramy i mam 4900 ip i to z boostem, którego kupiłem za resztki RPków.

Według mnie opłaca się kupować postacie za RP w przecenie ale tylko wtedy jak będziesz nią często grał i będzie Ci niezbędna w kolekcji. Skórki tak naprawdę nic nie dają i żałuję, że kupiłem skórke do KhaZixa bo mogłem za to mieć champy :D

Edit : Kto mało gra normali dziennie i zależy mu na championie - wydaje RP

Kto ma czas i nakurwia - zbiera IP

@up moim zdaniem nie oplaca sie kupować bohaterów za ip... 5k to raptem 3-4 dni grania ;)

Pener no ja wbije 1k ip na lajcie w 1 dzień ;)

Może ty ale u mnie to ciężko by było bo gram tylko jakieś 2-3 rundki dziennie więc trochę dłużej bym zbierał niż ty bo pewnie grasz z 10-11 godzin dziennie to masz więcej ;p

xh56.png

Dobra zdecydowałem kupić bohatera z przeceny. I zastanawiam się nad Rengarem. Wiem że post nie jest dodany we właściwym dziale, ale napiszecie mi +/- rengara, fazy gry itp?

-niewidzlaność

-doskok z bush'ów

-manaless

-wysoki DMG

-slow

-mocne 1v1

-jungla/top

-mocne ganki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Rp   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...