Skocz do zawartości

[Pytanie] Czy duża różnica?

killXoff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Czy duża jest różnica w grach na tych sprzętach?

• Procesor: INTEL Core i7-3770 3.4GHz
  • Cooler: Thermalright Macho 120
  • Karta Graficzna: SAPPHIRE HD 7950 Vapor-X 3GB DDR5
  • RAM: Kingston Dual 16GB (2x8GB) 1600MHz HyperX DDR3
  • Płyta główna: MSI B75A-G43 DDR3
    vs.png
  • Procesor: Intel Core i5-4670 LGA1150K BOX
  • Cooler: SilentiumPC Fortis HE1225
  • Karta Graficzna: Gigabyte GTX760 2GB Ver.OC
  • RAM: Goodram DDR3 16GB (8GBx2) 1333MHz CL9
  • Płyta Główna: MSI B85M-P33 Intel B85 LGA1150 BOX

• A np. napiszcie ok. ilość fps w Batllefield 4 na ULTRA w FULL HD! Na dwóch sprzętach :)

GPU: AMD Sapphire HD7770 1GB GDDR5 | CPU: Intel Quad Q6600 @2.4Ghz | RAM: 4GB DDR2 800Mhz | PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W | MOBO: Gigabyte G32M-S2C | Obudowa: Zalman Z3 Plus | Chłodzenie: SilentiumPC Spartan 3 LT

Zestawy z Allegro?

Podaj do tego zasilacz, bez sensu 16GB RAM, w pierwszym zestawie na siłę i7 kosztem grafiki, do procesorów intela bez literki "k"na końcu nie ma sensu kupować dodatkowego chłodzenia.

Podaj lepiej całkowity budżet, jaki masz a na bank złożymy Ci coś lepszego, te 2 zestawy są nieopłacalne.

436951440626370320491.png

Zestawy z Allegro?

Podaj do tego zasilacz, bez sensu 16GB RAM, w pierwszym zestawie na siłę i7 kosztem grafiki, do procesorów intela bez literki "k"na końcu nie ma sensu kupować dodatkowego chłodzenia.

Podaj lepiej całkowity budżet, jaki masz a na bank złożymy Ci coś lepszego, te 2 zestawy są nieopłacalne.

Tylko wiesz...

Ja mam kasę na to:

[LINK]

A tgw. to się tylko pytam....

Bo sprzęt ten z i5 to ten co chce kupić...

A ten z i7 to procesor znanego YouTube'ra :D

Więc napiszcie tylko :)

GPU: AMD Sapphire HD7770 1GB GDDR5 | CPU: Intel Quad Q6600 @2.4Ghz | RAM: 4GB DDR2 800Mhz | PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W | MOBO: Gigabyte G32M-S2C | Obudowa: Zalman Z3 Plus | Chłodzenie: SilentiumPC Spartan 3 LT

i7 bardziej do renderingu jest. Kupuj i5 do gier.

Ot..

Właśnie :)

A jak stoi z renderingiem na i5?

Duża różnica?

Bo ja....

Chciałbym po prostu wiedzieć :D

W renderze duża. Tak wgl średni ten zestaw który podałeś na techplanet, można o wiele lepiej w tym budżecie

A podasz?

Rozumiem że bez dysku i z chłodzeniem tak jak podałeś ? Masz tu z lepszymi memkami, płytą i kartą:

http://www.morele.net/inventory/info/hddaYZ/

No ok :D|

Ale wiesz....

....że nic....

xD

~~~~

(Jeżeli mogę się pochwalić to..... nie z komputerami..... ale że Rafał Pasierbek (STUNTER13) to mój sąsiad :D)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Czy duża różnica?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...