Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROFESJONALNY HARDCORE + GILDIE] [1.7.4] Serwer MineWare - Najlepszy serwer HardCore w polsce!


Wrhes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MineWare: Profesjonalny serwer HardCore

SERWER JUŻ WYSTARTOWAŁ! ZAPRASZAMY!

DOŁACZ DO DZIESIĄTEK ZADOWOLONYCH GRACZY! DOŁĄCZ DO NASZEGO SERWERA!

DANE TECHNICZNE:

strzalka.gifTYP: HardCore

strzalka.gifSloty: Wystarczające ;-)

strzalka.gifIP: s14.fhmc.pl:27910

strzalka.gifPotwory: Jasne ;-)

strzalka.gifZwierzęta: Jasne ;-)

strzalka.gifPvP: Jasne ;-)

strzalka.gifPremium: Nope.

strzalka.gifNether: Jasne ;-)

strzalka.gifWersja: 1.7.3, 1.7.2 ORAZ 1.7.4

strzalka.gifBialaLista: Nope.

INFORMACJE:
Cześć. Jesteśmy ekipą, która zajmuje sie prowadzeniem serwerów minecraft. Pierwszym serwerem który założyłem był serwer Hardcore. Wracam do niego pełna parą, mam nadzieje, ze uszanujecie moją pracę i wejdziecie.

Na serwerze mamy dostępne: moce, minigry, gildie, gąbki, klejnoty leczenia, moby ze zbroją, gianty, pieniądze z mobów, TimberMod.

Liczę się z negatywnymi jak i pozytywnymi opiniami. Zapraszam, Wruczek.

PLUGINY:

Bardzo dużo auotrskich, reszta z Dev Bukkit, odpowiednio skonfigurowane.

SCREENSHOTY:

Spawn:

2014-01-10_17.13.41.png

Wymieniarki:

2014-01-10_17.14.11.png

Event:

2014-01-10_17.14.27.png

Kilof do wymiany:2014-01-10_17.14.47.png

Minigierka: TF2:2014-01-10_17.15.10.png2014-01-10_17.16.46.pngAntyrelog (autorski), pieniądze za zabójstwa graczy oraz wiadomości po śmierci z nickami i gildiami:

2014-01-10_17.23.57.png

Za zabójstwo otrzymuje się 3 powera.

Villagery na spawnie:

2014-01-10_17.17.14.png

Serdecznie zapraszamy!

banner.png

Opublikowano

Polecam serwer ! Przyjemnie sie gra i wgl !!!!!!!!!!!!! PROPSY

Wielkie dzięki ^^

Na serwerze będzie jeszcze kilka zmian, więc myśle, że się staramy ^^

banner.png

Opublikowano

A kiedy można spodziewać się zmian ?

Kilka już zostało wprowadzonych, ale ciągle nad serwerem pracujemy.

Wprowadziliśmy między innymi różdżkę teleportującą na spawn.

Procujemy nad komendą /sklep.

banner.png

Opublikowano

Kiedy start ?

Bo narazie jak wchodze pisze: Trwają prace nad serwerem!

Serwer już otwarty, były małe problemy, ale już wszystko działa.

banner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...