Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]FanArt VS (-) kto pierwszy


FanArt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: FA

Wyzwany: Kto tak chce

Głosowanie:3dni

Wstawienie prac:3dni

Tematyka:Obojętna

Notka: Czekam . Pozdro

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

biore , jutro cos ogarne :D

 

// Edit tak jak mówiłem tekst chujowy ale dodaje :D

 

Tej ziomuś co to za nick fanart? jesteś gejem czy to miał być taki punch ?
tępa pało po krótkiej rozkminie zauważyłem że dissuje się z skurwesynem
powiem ci jedno , teraz cie zabije bo nie lubie jak ktos sprzedaje swoją rodzine
Twoje ziomki z osiedla , zostali przez ciebie wydani , konfidencie jebany
co Ty ? , w jakim świecie żyjesz przeciez to jest świat realny a nie fikcja
Jesteś pojebem (ehh) lizus jebany ...
a wczoraj za sklepem został przez kolegów cweli wyjebany
teraz anemia , do kibla znowu idzie bo się spodobało jak penis był w jego cipie ! Porno Story#
Zacznij obmyślać plan jak zapomnieć tego skurwesyna
bo wjeźdzam na psychike jak twój najgorszy sen .
i na tym skończę te punche , i skończe z tematem
Bo twoje szanse na wygraną i tak są zerowe.

Opublikowano

Na to wyżej myślę że 12wersów styka :) Piona

 

To co piszesz jest śmieszne, ile ty masz lat chłopak ???
Skumaj, pierdolisz bzdury jak przedszkolak na prochach
Te wersy to twój nokaut, obczaj , z góry ustalony wynik
Pierdole twoją osobę i całe twoje wypociny, kminisz?
Pokazałeś tylko debilizm, jesteś tak inteligentny mendo
W Metina grasz ze dwa lata a Szamanem walisz w zręczność.
Ty kolega chciałeś zerżnąć, a ja jestem gejem? Kurwa!!
Zakładasz stringi matki, i chodzisz w siostry rurkach
Twój pseudo rap to niższa półka, sam rozumiesz jaka jest prawda
W Wersach ja jestem jak wariat, lecz to ty tu nosisz kaftan

Nie ma śniegu a jest bałwan, orzi to najlepszy przykład

A szansa że to wygrasz możesz mi wierzyć jest nikła

 

 

 

 

 

Można oceniać :x

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

Co to kurwa jest?!

@Orzi ja pierdole, ty lepiej się nie bierz za pisanie. Nie wiem po chuja brałeś pojedynek skoro napisałeś takie gówno, którego się czytać nie da (jeszcze z błędami -patrz "skurwesyna"). Dno, poziom poniżej krytyki. Cały czas obracasz się wokół jednego i tego samego w każdym wersie.

@FanArt "Na to wyżej myślę że 12wersów styka :) Piona" - już tym go zjadłeś. Co do tekstu to idzie go fajnie zapętlić, + za dobre rymy i ogólną kulturę w dissie. Co tu dużo pisać? Zjadłeś go...

Opublikowano

Co to kurwa jest?!

@Orzi ja pierdole, ty lepiej się nie bierz za pisanie. Nie wiem po chuja brałeś pojedynek skoro napisałeś takie gówno, którego się czytać nie da (jeszcze z błędami -patrz "skurwesyna"). Dno, poziom poniżej krytyki. Cały czas obracasz się wokół jednego i tego samego w każdym wersie.

@FanArt "Na to wyżej myślę że 12wersów styka :) Piona" - już tym go zjadłeś. Co do tekstu to idzie go fajnie zapętlić, + za dobre rymy i ogólną kulturę w dissie. Co tu dużo pisać? Zjadłeś go...

Zamknij morde śmieciu , twoje dissy też o chuj rozbić mój drugi pojedynek , i drugi diss w życiu napisany .więc nie spinaj dupy i daj sb siania .

Opublikowano

Orzi jak się nie kmini linii to tak jest. cb to akurat zjadam snem więc japa. Chcesz dissu to wyzwij- proste... Do admina: ciekawe ostrzeżenie, to już nie mogę ocenić tekstu? Nawet negatywnie? Bez jaj!

Opublikowano

Pokazałeś tylko debilizm, jesteś tak inteligentny mendo
W Metina grasz ze dwa lata a Szamanem walisz w zręczność.

 

 

super jp znawcy mówią, że to nie na miejscu :( a tak serio to właśnie najlepszy pancz, bo najbardziej się przy nim uśmiałem haha

 

głos soł macz na fanarta choć nick masz soczyście prosto z dupy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...