Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak zacznijmy od tego że najpierw zmieniamy ustawienia grafiki na off tylko ragdool on i Rozdzielczość na 640:480

W moim przypadku:

Rozdzielczość 640:480

Cienie off

Raggdol On

Synchronizuj każdą klatkę off

Antylishing off

Połysk off

Głębia ostrości off

Wygł. Granica dymu off

rozdzielczość tekstur mała

I te 2 pozostałe na mała

Ślady po kulach on

Jeśli macie orginał nie będzie problemów.

Teraz klasa

Custom Class 1

M4A1 z holograficznym

Striker z uchytem

Semtex

Granat Oślepiający

Teraz Perki

Padlinożerca

Moc obalająca lub jak kto woli Bezkompromisowy czy jakoś tak

i Komandos Lub Ninja

Teraz klasa 2

M16A4 z holograficznym i czujnikiem

Striker z uchwytem

i pozostałe jak w klasie pierwszej

Zalety grafiki

 

Gdy do kogoś strzelasz on to dopiero widzi po 4 sekundach wiem bo bylem u kolegi

Uczeń
Opublikowano

Więc tak zacznijmy od tego że najpierw zmieniamy ustawienia grafiki na off tylko ragdool on i Rozdzielczość na 640:480

W moim przypadku:

Rozdzielczość 640:480

Cienie off

Raggdol On

Synchronizuj każdą klatkę off

Antylishing off

Połysk off

Głębia ostrości off

Wygł. Granica dymu off

rozdzielczość tekstur mała

I te 2 pozostałe na mała

Ślady po kulach on

Jeśli macie orginał nie będzie problemów.

Teraz klasa

Custom Class 1

M4A1 z holograficznym

Striker z uchytem

Semtex

Granat Oślepiający

Teraz Perki

Padlinożerca

Moc obalająca lub jak kto woli Bezkompromisowy czy jakoś tak

i Komandos Lub Ninja

Teraz klasa 2

M16A4 z holograficznym i czujnikiem

Striker z uchwytem

i pozostałe jak w klasie pierwszej

Zalety grafiki

 

Gdy do kogoś strzelasz on to dopiero widzi po 4 sekundach wiem bo bylem u kolegi

 

Nie działą. Poza tym nie moge patrzeć na tą grafę.

097ff26d5d5d492f81283b01f46ca7dc.0.gif

 

 

modern-warfare-2.jpg

 

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Call of Duty] Jak Łatwo Wbić Atomówke.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...