Skocz do zawartości

[Pytanie] Prefix z Rangą.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam możliwości aby Ranga nazywała się [sA] a ty miał napisane przed nickiem [serwer Admin]. Nazwa rangi zawsze wyświetla się przed nickiem.

w filter u góry przy randze serwerowej wpisz i_group_show_name_in_tree i pokaze ci sie tylko jedna permisja

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3

Kontakt:

PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

• 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Wchodzisz w Settings ----> Options ---->Application ----> i Zaznaczasz Advanced permission system 

Potem Wchodzisz w Permissions i wyskoczą ci filtry ( permissie )  u góry masz pasek filter Wpisujesz tam  i_group_show_name_in_tree

I Zaznaczasz co chcesz  ( None - Bez prefixu ) ( Before - Prefix Przed Nickiem ) ( Behind - Prefix po nicku / Za nickiem )

Myśle ze pomogłem

Nie mam możliwości aby Ranga nazywała się [sA] a ty miał napisane przed nickiem [serwer Admin]. Nazwa rangi zawsze wyświetla się przed nickiem.

w filter u góry przy randze serwerowej wpisz i_group_show_name_in_tree i pokaze ci sie tylko jedna permisja

Można zrobić fajną rzecz jaką robią niektóre serwery robiąc pustą rangę admin, której zadaniem jest wyświetlanie własnie prefixu, a rangi administracyjne są bez niego. :P

Albo rangi z ikonkami jak ja to nazywam literowymi. A D M I N. To wygląda bardzo efektownie.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Prefix z Rangą.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...