Skocz do zawartości

[Champ]Riven czy może ktoś inny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem nowej postaci do mojej kolekcji.

Moje pytanie jest następujące:

*Czy uważacie że już nie opłaca się kupować Riven bo po nerfie jest zbyt słaba, czy tan nerf wpływa tylko na early a reszta jak umiesz grać to prawie nie odczujesz.

Mam nadzieje że uda wam mi sie pomóc.

Tu załączam scr z postaciami które już posiadam.

Arency_eune_92_3_logo.png

Riven Będzie bardzo słaba po nerfie radze ci nie graj nią na topa polecam ci

JAXA

Jax jest jednym z najlepszych wojowników w Lidze. Wysokie bazowe statystyki pozwalają mu na zadawanie ogromnych obrażeń pomimo posiadania tylko jednego lub dwóch przedmiotów ofensywnych. Wytrzymałość zapewniania przez jego ultimate oraz obszarowe CC z jaxe.jpg E czynią z niego świetnego inicjatora walk.Jest on bardzo mobilny (w late game mamy jaxq.jpgdoskok co ok. 5 sekund), co znacznie ułatwia nam dorwanie wrogich carry w walce. Poza dużymi obrażeniami z umiejętności, Jax charakteryzuje się kilkoma wspaniałymi wzmocnieniami swojego podstawowego ataku.Największą bolączką Jaxa jest jednak brak sustainu na początku gry, co musimy nadrabiać przedmiotami oraz masterkami.
Zalety:

• Duże obrażenia w każdej fazie gry
  • Wbudowana wytrzymałość
  • Dobrze radzi sobie z postaciami zasięgowymi – może łatwo skrócić dystans
  • Świetne skalowanie do late game
  • Jest w stanie sam zabić jednego/dwóch wrogów w walce
  • Zadaje obrażenia mieszane – trochę magicznych, trochę fizycznych
  • Bardzo dobrze niszczy wieże

Wady:

• Brak sustainu na linii
  • Podatny na harass
  • Brak umiejętności zasięgowych, za pomocą których można wchodzić w wymiany
  • Pełne wykorzystanie jego potencjału wymaga doświadczenia w grze na top lane

Ja tam Ci polecam Shyvane. Jest dobra w jungli/top, kazdego dogoni przez swoje w, posiada harras, duzy dmg aoe z w i q, pasywka daje jej kazdy pasywna umiejetnosc do kazdego skilla, ulti ktore jest aoe i przy ulti kazdy skill jej jest aoe, dodatkowo szybko czysci jungle i jest dobra w kazdej fazie gry.

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Champ]Riven czy może ktoś inny?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...