Skocz do zawartości

[Szukam] Darmowy Bot do blyskotek

NietypowyLogin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam darmowego bota do sf... nie wymagam od niego duzo - ma byc darmowy i zbierac blyskotki... nie musi byc super wydajny, byleby zbieral w miare...

Korzystalem z SeaBota, ale szkoda mi hajsu skoro mozna wylapac bana... plus taki ze jest kupno na konto na forum tamtym, czy tam na pc, nie na jedno id sf...

SeaCrusher - Mam, ale nie dziala cos... moze ktos wie czemu? Mam Win 8 64bit

Crack byl jakis juz.... by epvp, z keyem dex91key czy jakos tak...

Tak to wyglada:

http://www.sendspace.pl/file/pic/ed4b2fbc3841c9318539068/view

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

SeaCrusher już od dawna nie działa a crack na elite był ale seabota o ile się nie myle i gościu też za niego chciał kase i z tego co dobrze pamiętam to była ta sama kwota co za oryginał a więc seacrusher ci działał nie będzie a seabota możesz jedynie aktułalnie wykupić ale są skrypty (scar) naprawde fajnie chodzą są na pergi i na błyski ja korzystam tylko z tego na pergi bo robić raka czy nawet kozła ręcznie to trochę roboty a czasu za bardzo nie mam a na zbieraniu błysków na bocie można bardzo łatwo bana wyrwać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Szukam] Darmowy Bot do blyskotek   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...