Skocz do zawartości

[Pytanie] SMS SHOP

Lezz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno pytanie odnośnie SMS SHOPU , np. jeżeli zrobie serwer na jakimś hostingu. i gracze będą płacić za vipa i kasa leci do tzw. ,, portfela'' to będę mógł to kasę przelać na konto bankowe lub na payu ?

DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

Ha ha marzenie z portfela na hostingu nie da się przelać na konto bankowe jak by tak robili to by hosting padł z bankructwa bo przecież maszyny nie opłacą się z ich kieszeni.

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

jak chcesz na swoje konto bankowe to musisz mieć własny SMS SHOP

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

musisz znać się na php musisz mieć kod połączenia np rcon i napisać wygląd żeby to miało ręce i nogi w html. Znajdą się osoby które zrobią ci item shop za nawet 30 zł dobry IS

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

http://www.mpcforum.pl/topic/936654-tut-polaczenie-rcon-z-serwerem-minecraft/ - skrypt na połączenie Rcon z serwerem dzięki niemu zrobisz własny sms shop...oczywiście jest jeszcze potrzebne jakieś konto u dostawcy usług SMS payu czy innego, skrypt do obsługi sms który najczęściej jest oferowany za darmo przez dostawcę usług sms.

Jeśli darmowe Cię nie zadowolą i chciał byś mieć dedykowany sms shop napisz na kontakt.

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”

Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] SMS SHOP   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...