Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Który samochód do klasy S najlepszy na dragi?


pawlo984

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na dragi najlepsze będzie Pagani Zonda Cinque.

Ma znakomite osiągi, drugi najlepszy wóz w grze po McLarenie F1.

Koenigsegg Agera też jest bardzo mocny w tej konkurencji ale bardziej polecam Cinque.

Opublikowano

Trudny wybór, musisz się zdeklarować do jakiej klasy lub do jakich tras dane auto ma być.

Cinque jest dość uniwersalnym i prostym do nauczenia autem w DRAGach i jeżeli chodzi o najlepsze czasy to

w większości tras jest liderem, aczkolwiek różnice czasowe są niewielkie i nie można jednogłośnie nazwać go

najlepszym DRAGsterem.

 

Dojdźmy jednak do sedna, że obok Cinque najlepszym autem jest F1 a jest to dużo droższe auto i bardziej opłaca się

użyć go do wyścigów w klasie S. Alternatywa możebyć też Agera, która jest w stanie używać wielokrotnych idealnych

przełożeń. Reszta czołówki to GT3 RS 4.0 i GT2 (997), Obie Zondy F, Niezły jest też Aventador, CCXR, Veyron oraz M3 GTS.

Jedyne co to trzeba je mocno wyposażyć i starać się :)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Skoro już Roiccxr wspomniał,to aby zwiększyć swoje szanse,możesz się nauczyć "dobule shiftingu".W rzeczywistości,to nie jest podwójna zmiana,można ich wykonać nawet 8.Chodzi w tym o to,aby odpowiednio szybko po wejściu w zakres idealnej zmiany,zmienić bieg na wyższy,od razu szybko na niższy i z powrotem na wyższy.Na początku jest ciężko,więc polecam wymaksować zakres idealnej zmiany biegów.

Opublikowano

Skoro już Roiccxr wspomniał,to aby zwiększyć swoje szanse,możesz się nauczyć "dobule shiftingu".W rzeczywistości,to nie jest podwójna zmiana,można ich wykonać nawet 8.Chodzi w tym o to,aby odpowiednio szybko po wejściu w zakres idealnej zmiany,zmienić bieg na wyższy,od razu szybko na niższy i z powrotem na wyższy.Na początku jest ciężko,więc polecam wymaksować zakres idealnej zmiany biegów.

Bez zrobienia umiejętności zakresu idealnej zmiany biegów nie da się tego wykonać. @edit Da się, ale nie każdym autem.

Film, który pokaże Ci dokładnie o co w tym chodzi:

HB5fLf7.png

Opublikowano

Bez zrobienia umiejętności zakresu idealnej zmiany biegów nie da się tego wykonać.

Film, który pokaże Ci dokładnie o co w tym chodzi:

 

Da się,ale wymaga to dużej wprawy,i można zrobić max. 3 takie zmiany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...