Skocz do zawartości

[Pytanie] Co wprowadzila dzisiejsza aktualizacja, pytanie o specjalizacje.

Adriano™

Rekomendowane odpowiedzi

Co wprowadziła dzisiejsza aktualizacja?]

Kolejne moje pytanie jest takie, lepiej jest zrobic specjalizacje AD/AP, Tank, jungler. Czy lepiej robic pod kazdego champa, pytam bo mam juz 20 kart pod kazdego champa i troche klopotliwe sie to robi.

Jak ktos moze niech mi poda typowe specjalizacie pod AD itp..

Co wprowadziła dzisiejsza aktualizacja?]

Kolejne moje pytanie jest takie, lepiej jest zrobic specjalizacje AD/AP, Tank, jungler. Czy lepiej robic pod kazdego champa, pytam bo mam juz 20 kart pod kazdego champa i troche klopotliwe sie to robi.

Jak ktos moze niech mi poda typowe specjalizacie pod AD itp..

Jak robisz masterki np. AD Top to wystarczają one na większość champów na topa. Odddzielne masterki robisz tylko jeśli dany champion potrzebuje czegoś innego. Jak chcesz grać kayle na topie to nie bierzesz masterek AD Top tylko robisz masterki Kayle gdzie się znajdude AP AS. Na ADC praktycznie każdego masterki są takie same więc nie widze potrzeby robienia do każdej postaci.

185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Co wprowadzila dzisiejsza aktualizacja, pytanie o specjalizacje.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...