Skocz do zawartości

[INFO] Razer Comms - Bardzo przydatny program do LoLa

Mixerr

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ;d ostatnio Razer wypuścił nowy program nazywa się Razer Comms jest bardzo przydatny do lola jak i innych gier jego funkcje:

-Wbudowany lol scouter coś podobnego do LoLteam.net automatycznie pokazuje twoj team i team przeciwnika po starcie gry KDA, lige, ilość gier itd

-Możliwość powiązanie swojego konta LoL z programem dzięki czemu gdy masz włączony sam program a lola masz wyłączonego to znajomi widzą Cie jako online i wiadomości do ciebie dochodzą przez program.

-Program pełni również funkcje komunikatora (skype,ts,itd) dodasz znajomego który ma ten program i z nim rozmawiasz :D do tego gdy ktoś z twojego teamu również posiada ten program możesz jednym kliknięciem zadzwonic program sam sprawdza i pokazuje tobie czy ktoś ma ten program :)

-Program jest kompatybilny z wieloma innymi grami.

Myślę ze jest to zdecydowanie przyszłość i bardzo polecam :)

Zazwyczaj gram duo więc już znim(kolegą) rozmawiam na skype. Po za tym wiele osób jest z innego kraju (problem z angielskim) więc się nie dogadasz. Jak chce z LoLa do kogoś napisać mogę wejść w leagueoflegends i tam też jest czat ...

Po drugie to wole wejść sobie na lolnexus lub lolskill i sprawdzić sobie to samo co ma ten program który wszystko zerżną oraz nie muszę go instalować.

Więc według mnie bezużyteczne gunwo.

2qxnxb6.jpg

Keep calm and listen Tiesto & Hardwell

Ok grasz duo ale bardzo często trafia się polaków w teamie i bez problemu możesz się z nim połączyć do tego lol scouter sam się odpala bez włączania przeglądaki wystarczy lola zminimalizować i dla mnie program jest bardzo przydatny i wygodny.

I czy nie warto wypromować taki program dzięki któremu bedzie można lepiej współpracować

Może jakiś link do pobrania? Wrzucasz coś bez linku...

Zgadnij czemu lol?

Podając nazwę programu, wystarczy ją wpisać tera w wyszukiwarkę...

Program można ściągnąć z oficjalnej strony producenta.

Trzeba wszystko wam podać na tacy bo nawet głową nikt nie ruszy.

2. sprawa, on nic nie wrzucił. Poinformował nas o czymś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [INFO] Razer Comms   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...