Skocz do zawartości

[Q] Nexon odpowiedź

Twixteer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wcześniej pisałem ticketa o odzyskanie konta,a że znam się na tym jak niewidomy na matematyce, proszę was o pomoc.

Dostałem dziś odpowiedź od nexona, poniżej jest w spoilerze i moje pytanie, jak odpisać na tego ticketa, mam napisać nowego czy odpisać po prostu na tego

i pytanie bo prosi mnie o szczegóły zakupu NX a nigdy nie zamawiałem a także pyta o datę utworzenia konta która jest tak stara że jej nie pamiętam, ale chyba 2009r.

i zapytał mnie czy znam email i tutaj też problem, sprawdziłem sposobem i tego emailu na pewno nie miałem, ale stary bym sobie raczej przypomniał.

Dear Combat Arms Player,
Thank you for your request.

We would like you to prove that you are the real owner of this account.

Please provide us with the following information :

- Account's creation date : dd/mm/yyyy
- E-mail address used when registering the account (do you still have access to this address?) :

- Details of purchase NEXON Cash:
- Method of payment:
- Date and Time: mm / dd / yyyy xx: xx
- Transaction ID (xxxxxxxxx_xxxxxxxx)

- A scan of your Driving licence or any official document that can prove your identity.
- Your IP address (http://whatismyipaddress.com/) :
- Your country :

Notice : If possible, please provide us with a screenshot (*.jpeg or *.bmp) of the invoice bill.

Thank you in advance.

Best regards,
[GM]Zeusman

1386958799-U112610.png

Witam, wcześniej pisałem ticketa o odzyskanie konta,a że znam się na tym jak niewidomy na matematyce, proszę was o pomoc.

Dostałem dziś odpowiedź od nexona, poniżej jest w spoilerze i moje pytanie, jak odpisać na tego ticketa, mam napisać nowego czy odpisać po prostu na tego

i pytanie bo prosi mnie o szczegóły zakupu NX a nigdy nie zamawiałem a także pyta o datę utworzenia konta która jest tak stara że jej nie pamiętam, ale chyba 2009r.

i zapytał mnie czy znam email i tutaj też problem, sprawdziłem sposobem i tego emailu na pewno nie miałem, ale stary bym sobie raczej przypomniał.

Dear Combat Arms Player,

Thank you for your request.

We would like you to prove that you are the real owner of this account.

Please provide us with the following information :

- Account's creation date : dd/mm/yyyy

- E-mail address used when registering the account (do you still have access to this address?) :

- Details of purchase NEXON Cash:

- Method of payment:

- Date and Time: mm / dd / yyyy xx: xx

- Transaction ID (xxxxxxxxx_xxxxxxxx)

- A scan of your Driving licence or any official document that can prove your identity.

- Your IP address (http://whatismyipaddress.com/) :

- Your country :

Notice : If possible, please provide us with a screenshot (*.jpeg or *.bmp) of the invoice bill.

Thank you in advance.

Best regards,

[GM]Zeusman

Zaloguj się na support -> view tickets -> i napisz mu to co GM chce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q] Nexon odpowiedź   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...