Skocz do zawartości

W jakiej fazie jest gra?

BSOD

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu filmu z youtuba myśle że nie opłaca się grać w Rise of Metin i że twórcy specjalnie dali w tym metin by była reklama i zamieszanie wokół tej gry.

Nie lepiej dodac slowa z innej gry a reklama sama przyjdzie ? Czy lepiej wydawac w chuj hajsu na reklame, ktora moze nie da efektow :)

Wzbudzili kontrowersje samym slowem Metin i zakrecili ludzi sobie w okol siebie. Reklama dobra ? Dobra.

Ja sam jak bym mial stawiac cos powaznego zastosowal bym taka reklame.

To tylko dla reklamy, a gra jest naprawde super, tylko teraz cioty innych gier boja sie i ddosuja ROM

1386175744-U112610.png

Po obejrzeniu filmu z youtuba myśle że nie opłaca się grać w Rise of Metin i że twórcy specjalnie dali w tym metin by była reklama i zamieszanie wokół tej gry.

Oglądając filmiki i czytając komentarze nie grał bym w żadną gre.

Jak zagrałem bardzo mi sie spodobało :)

Co do filmiku typ hejtuje gre, przecież nie każdemu musi sie ona spodobać.

Magiem spamuje spot, a co w metinie jest inaczej ? pelerynka i bijesz spota 3 dni o i lvl .

Dobre jest w grze ze sa instancje

Tak jest beta ale kont ani postaci nie będą kasować więc sie opłaca grać, bo ciagle testuja różne eventy i każdy może na nie chodzic

175001456602037225492.gif

Tak gra to OB. Jednak nikomu nie polecam w to grać. Chyba, że ktoś szuka zwykłej, nudnej gierki jak milion innych :)

Grajac 5 lat w metina to dopiero jest nudna gierka, nie zrezygnowal do konca z metina ale tam nie ma zadnych atrakcji.

Tutaj musisz sie starac o PT zeby zabrali cie na instancje w ktorej mozesz dropnac jakies eq, tutaj nie ma tylko ulepszanie itemow i koniec. Tutaj trzeba sie starac o te najlepsze eq.

Metin jest zmudna gra ( stwierdzam to dopiero po 5 latach gry ...... )

1386175744-U112610.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum W jakiej fazie jest gra?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...