Skocz do zawartości

Mysz A4Tech v7

mateuszm9114

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie nic nie polecę od siebie (obecnie używam G700 Logitecha ale w Twoim budżecie się nie mieści :P)

A czym się różnią:
Gryzoń za 30 złoty potrafi rozlecieć się w każdym momencie + są to myszki optyczne o gorszej czułości/dokładności.
Te za +80 zazwyczaj są laserowe i milion razy lepiej wykonane ;)

@UP
Ubiegłeś ;)

Za lajka nigdy się nie obraże

:)

Motywuje mnie to do dalszej pracy ^.^

Mam tą mysz od niecałego tygodnia i nie mam żadnych problemów - mnie pasuje :D to zależy co wymagasz ^^ ja się przesiadłem z zwykłej za 20zł (600dpi) na tą ,trochę grzebałem w ustawieniach i ilość opcji jest duża :D np w cs ( innych grach też) można wyłączyć odrzut , powtarzalne strzały , pomoc w celowaniu ( hedziki ^^ ) ;D regulujesz sobie dpi takie jakie chcesz od 0 - 3200 w sterowniku np 1 tryb 1600 dpi 2 tryb 2300 itd.

Ogólnie myszka jest dobra hehe

rmoiyq.png

Mam myszkę A4Tech X747, nie mam niestety porównania do tej od Gigabyte, ani do innych modeli, jednak mogę opisać zalety tej myszki, jak i wady.

+ Tania, można dostać za ok. 50zł, a za tą cenę jest funkcjonalna i o dziwo, dosyć wytrzymała

+ Dosyć dobrze dopasowana do dłoni, dość uniwersalna.

+ 7 obciążników pod myszką, każdy o wadze 1,5g jak dobrze pamiętam.

+ Plastik jest w miarę wygodny i gładki, pokrycie gumą miejsca pod kciukiem jest dosyć dobre i wygodne

+ Możesz ustawić do 6 profili DPI od 100 do 3600, sygnalizowane różnymi kolorami diody na myszce.

+ Łatwy i wygodny w obsłudze program dołączony na płycie/stronie producenta (o tym też w wadach)

+ gruby i wytrzymały oplot kabla myszki, bodajże 1,8m długości.

+ łatwe pisanie własnych makr.

+ Można zmienić funkcję wszystkich klawiszy oprócz LPP ( w sumie jest 7 przycisków, z czego 6 z możliwością zmiany, jednak można też zmienić lub dopisać macro, do scrolla, jego przesuwania jak i naciśnięcia)

+ 2 przyciski boczne

- ... jednak są one dosyć luźne

- dosyć szybko zbiera się brud przy, jak i na kółku myszki, oraz na boku myszki pokrytej gumą (cienkie paski, w które wchodzi brud)

- sporo szpar pomiędzy łączeniami części plastikowych, na początku prześwituję przez nie światło od diody do zmiany DPI, później już mniej bo brud zakrywa po trochu szpary :D

- Podkładki pod mysz się szybko ścierają. W zestawie są dodatkowe, jednak obie pary zużyły się po ok 2-3 miesiącach, w końcu dokupiłem za parę złotych porządne i do teraz je mam ;]

- Oprogramowanie na płycie jest stare, a żeby ściągnąć ze strony producenta, to trochę potrwa, zaczyna się od 30 KB/s później powoli spada poniżej 20KB/s, po minucie jest już 10-15 KB/s

- Czuć że jest ona tania, z tandetnego plastiku, ale co poradzić.

Są pewnie jakieś jeszcze wady i zalety, ale nie bardzo już mam czas pisać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Mysz A4Tech v7   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...