Skocz do zawartości

[P] Odwołanie od bana

CzolgistA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w CA gram dosyć krótko bodajże około miesiąca. Dziś wróciłem z pracy siadam na kompa odpalam CA a tam co? Perm. Nigdzie na stronie nexona nie znalazłem info za co, po co, jak i dlaczego. Wie ktoś gdzie można napisać odwołanie? Ponieważ moim zdaniem zostałem zbanowany niesłusznie, nigdy nie glitchowałem ani nie używałem żadnych wspomagaczy a co najlepsze wczoraj doładowałem NX ;f

4adeeabf9551d8be.jpg

Discopolowa fala, mnie nie jara i nara

Ona tańczy dla Ciebie, dla Mnie niech wypiera**la

A tak przy okazji tematu (nie chcę spamić następnym) to, gdy jestem w sieci lokalnej, takie samo IP jak ja może mieć jeszcze pewnie z 200 innych użytkowników to np jak ktoś hackował z mojej sieci to ja także wyłapię bana?

We wrześniu podpisywałem nową umowę i wziąłem opcję zewnętrznego IP, ale operator niestety mnie wyuuujał i do dziś nie mam tego zewnętrznego, więc przy najbliższej okazji udam się do operatora, aby w końcu to zmienił.

Z mojej wioski trzech kumpli grało w CA, ale oni nie grali na niczym, więc się nie martwię, ale jak jest w innych miejscowościach to nie wiem, może czasem ktoś się taki zdarzyć, w końcu CA jest dość popularne i właśnie dlatego pytam.

PS.

Pytam także, bo kiedyś jak grałem w wota to na polskie forum jakieś nie mogłem wejść, ponieważ pisałem, że wyłapałem na to forum permanentnego bana, a przecież pierwszy raz dopiero tam wszedłem. :)

Podczas gry staraj się nie odpalać programów do muzyki lub czegoś innego bo ten hackshield nexona czasami wykrywa zwykłe programy jakoby to były wspomagacze, a później ciężko jest się odwołać od bana.

bez przesady :P.

bardziej patrz się na takie programy do klawiatur albo myszek - powinieneś wiedzieć o co chodzi ;).

Jak by banowali, za takie programy do muzyki, komunikatory, Gameboostera itd. to 90% CA by zbanowali. Hackshield oprócz wysyłania logów przy używaniu hacków, botów, skryptów, może także uznać za nielegalne oprogramowanie oc procesora i nie tylko(miałem tak w kilku grach, gdzie przy odpalaniu gry wyskakiwał komunikat o cheatowaniu). W moim przypadku wystarczyło przywrócić ustawienia domyślne w biosie.

Nie miałem wcześniej dostępu do internetu wiec piszę dopiero dziś Czy jest możliwość odwołania od decyzji o blokadzie konta? Pytam ponieważ nigdy nie używałem hacków w CA ani w innej grze od nexona ponieważ w inne nie grałem. Pamiętam jakieś 5-6 dni temu grałem w CA i zminimalizowałem bo odchodziłem od kompa później wróciłem i bawiłem się CheatEngine w fifie i właśnie wywaliło mi jakiś błąd z Combata

4adeeabf9551d8be.jpg

Discopolowa fala, mnie nie jara i nara

Ona tańczy dla Ciebie, dla Mnie niech wypiera**la

Nie miałem wcześniej dostępu do internetu wiec piszę dopiero dziś Czy jest możliwość odwołania od decyzji o blokadzie konta? Pytam ponieważ nigdy nie używałem hacków w CA ani w innej grze od nexona ponieważ w inne nie grałem. Pamiętam jakieś 5-6 dni temu grałem w CA i zminimalizowałem bo odchodziłem od kompa później wróciłem i bawiłem się CheatEngine w fifie i właśnie wywaliło mi jakiś błąd z Combata

Odwoływać się możesz zawsze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [P] Odwołanie od bana   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...