Skocz do zawartości

Ubranie barba za 101 kk.

Killer1918

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sie wstrzymal z wydawaniem golda, wejdzie dodatek i Twoje zakupy beda warte marne grosze - wraz z dodatkiem zostanie podniesiony lvl postaci z 60 na 70 lvl a wraz z tym poziom przedmiotów z 60 na 70 lvl. Nawet złoty item z 70 lvl bedzie lepszy od legendy na jaka teraz wydasz 20m ;)

Edit - Darkus - chyba filmik z przed prawie roku nie jest dobra odpowiedzia na to pytanie ;)

Edit - Darkus - chyba filmik z przed prawie roku nie jest dobra odpowiedzia na to pytanie ;)

Co z tego, że filmik jest z przed roku? Sam śmigam na buildzie od tego Pana i dwa tygodnie = wybity 100 paragon bez wysiłku (mp10). Co prawda ja miałem budżet 5x większy, ale to nie zmienia faktu, że jest to bardzo dobry set. Zapamiętaj. Nie zawsze nowe oznacza lepsze. Tyle w temacie :)

W dodatku zostana dodane nowe poziomy, czyli 70 poziom postaci, oraz nieskonczony poziom mistrzowski(chyba).

Na stronach internetowych było pokazane czym rozni sie legenda na 60 lvl, zalozmy skorn 1500 obrazen, od rzadkiego SZTYLECIKA na 70 lvl.

Skorn ma 1500 obrazen np z rubinem, sztylet ma 3 tys obrazen bez rubinu.

Co do tematu.

Poobserwuj ludzi udzielajacych sie na czacie w grze, popatrz na ich ekwipunek, złóż coś podobnego za te pieniadze.

Ja skladalem w ten sposob demon huntera, wyszedł mi ładny 160 k dps , za moze 20 - 30 mln.

1385975953-U914647.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Ubranie barba za 101 kk.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...