Skocz do zawartości
  • 0

Nie mam głosu w komputerze

koblox135790

Pytanie

Nie mam głosu w komputerze

Od chwili gdy komputer wrócił z naprawy, bo miał wymienianą płyte główną komputer nie ma głosu, gdy wchodzę w menadzeże urządzeń w zakładce ''kontrolery dźwięku, wideo i gier'' jest ''SB AUGIDY'', ''urządzenie zgode ze standardem HD audio'' i nvidia HD audio. Sterowniki wgrywałem ale nic to nie dawało nie wiem czy odpowiednie instalowałem. Pomóżcie.

Chiałbym dodać że jak podłączam głośniki do kompa to nie piszę nic np. podłączono łośniki czy coś w tym stylu, a w poprzednim kompie działało wszystko(kiedyś miałem innego kompa) ok

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw odinstaluj wszystkie sterowniki karty dźwiękowej poprzedniej które tu nie są już potrzebne, a dopiero potem instaluj do tej nowej. A by znaleźć dobre sterowniki najlepiej jak byś znał model tej nowej i możesz otworzyć komputer i sprawdzić jaka karta tam jest. I potem do odpowiedniego modelu możesz ściągnąć dobre sterowniki, tylko pamiętaj o tym jaki masz system i czy jest on w wersji 32 czy 64 bitowej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Nie mam głosu w komputerze   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...