Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Chciałbym byście podali mi screenshoty, lub po prostu napisali jak skonfigurować Sida's Auto Carry i Vayne's Mighty Assistant, żeby robiły tak głośno chwaloną przez użytkowników "rzeźnię".

Problemy są następujące:

-Często missuje stuna, i przez to szybko schodzę z linii ponieważ brakuje mi many

-Za długo czeka między atakami, to chyba najgorsze że gdy gonie przeciwnika zamiast atakować od nowa idzie i nic nie robi

-Głupio używa ulta, nawet w mixed mode.

To by było na tyle, z góry dziękuję za pomoc i trud przy zrobieniu tego ewentualnego SS'a :)

Polecam wyłączyć Ci używanie ulta w mixed mode, a używać go tylko w Auto Carry, ponieważ zawsze możesz się pomiędzy tym szybko przemieścić, a nie będiesz przy tym marnował ulta.

jestem w gimbasie i mam 3 kolegów więc sobie uważaj co i do kogo mówiż kolego.

Rzeźnia to nie tylko zabijanie ludzi.

Ogólnie chodzi o to, że nawet zwykły debil Ci zrobi 300 cs/30minut na tym SAC'u i przy tym też dodgeuje jakieś skillshoty. A ogólnie skonfigurowane to powinno być już od razu po skopiowaniu do common. Ale tak czy siak MMA podobno lepsze z tym, że brak pluginów z tego co pisali.

Rzeźnia to nie tylko zabijanie ludzi.

Ogólnie chodzi o to, że nawet zwykły debil Ci zrobi 300 cs/30minut na tym SAC'u i przy tym też dodgeuje jakieś skillshoty. A ogólnie skonfigurowane to powinno być już od razu po skopiowaniu do common. Ale tak czy siak MMA podobno lepsze z tym, że brak pluginów z tego co pisali.

IMO sam orbwalk/lasthitowanie nie jest warte 15$.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum VMA + SAC   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...