Skocz do zawartości

[Pytanie] Autopatcher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam parę problemów dot. autopatchera.

1. Pracuje na Visual Basic'u 2008/10r być może znacie jakiś lepszy program którym można zrobić autopatchera ;p

2. Powiedzcie mi jak zrobić taki obrazek wystający z okna lub jak edytować okno aby nie było kwadratowe/prostokątne :D (Dodam że najlepiej w VB 2010 lub innym poleconym przez Was programie ;p Chodzi mi o to:

39184985838425783474.png

3. Czy macie może podrzucić przykładowy kod do autopatchera tzn . Wchodze na buttona i gdzieś mnie przenosi ;p Jedyne co znalazłam to poradnik na YT a słabo się znam na C++ czy Lua czy nie wim w czym to tam się pisze :D

Pozdrawiam

Oczywiście dam lajki ;p

Zbieram +

Witam , mam parę problemów dot. autopatchera.

1. Pracuje na Visual Basic'u 2008/10r być może znacie jakiś lepszy program którym można zrobić autopatchera ;p

2. Powiedzcie mi jak zrobić taki obrazek wystający z okna lub jak edytować okno aby nie było kwadratowe/prostokątne :D (Dodam że najlepiej w VB 2010 lub innym poleconym przez Was programie ;p Chodzi mi o to:

39184985838425783474.png

3. Czy macie może podrzucić przykładowy kod do autopatchera tzn . Wchodze na buttona i gdzieś mnie przenosi ;p Jedyne co znalazłam to poradnik na YT a słabo się znam na C++ czy Lua czy nie wim w czym to tam się pisze :D

Pozdrawiam

Oczywiście dam lajki ;p

W obrazku chodzi o kanał alfa

64562221938.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Autopatcher   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...