Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]4FunCraft[START SOBOTA 18:00][CUBY 50x50][Dużeee Dropyyy]Zapraszamy!


cziter20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

77262777368823079410.pngChcesz zagrać na serwerze 4Fun? Dobrze trafiłeś już w tą sobotę otwieramy nasz serwer!
Zawsze marzyłeś o takich lootach w 4 min?66485728028494942019.png
W takim razie będziesz mógł je wydobyć w 4 min!
41617416827527519099.png
Kiedy start? W sobotę (18.1.2014) o godzinie 18:00
The end - [OFF]
Pvp - [ON]
Nether - [ON]
Premium - [OFF]
IP - Podamy 30 min przed startem!
67803754037920574991.png
26568129496948432972.png


32001540051576225418.png
Zły król smok Glarub z krainy The end, co tydzień przybywa to swoich poddanych i zabija jednego na ofiarę. Ludzie mają dość, giną ich znajomi, rodziny, postanawiają zabić króla. W ratuszu rada królestwa myślała jak zabić potężnego Glaruba, Mieszkaniec Iglabiurz wymyślił podstęp, by zamknąć wrota do krainy TheEnd i nigdy jej nie otworzyć. Rada królestwa uznała pomysł za dobry i następnego ranka zamknęli portal. Wszyscy się cieszyli i tańczyli, ale niestety parę dni później w nocy ludzie poszli spać a smok wleciał piorunem do krainy ludzi drugim portalem, zabił wszystkich. Kolejnego ranka Glarub schował po pieczarach swoje łupy w stone i odleciał do TheEndu, zamknął portal i zamierza zabić nowych tubylców za parę lat! Czy uda ci się poskromić Glaruba? Sam się o tym przekonaj! :). Glarub powróci!
26013504694978734648.png

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

sobota 20:04 , ip nie ma

                                                             graphic.png

Opublikowano

19 stycznia 20:26 ip nie ma .

                                                             graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...