Skocz do zawartości

[Info] Darmowe IP boosty.

Ichigo.

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje wam punktów do wybranej postaci? Może chcecie uzupełnić swoje strony z runami? Riot za kilka dni zamierza ułatwić wam drogę do tego.Chcesz dowiedzieć się jak? Zapraszamy!

Vercuo za pomocą reddita oświadczył, że Riot zakończył pracę nad systemem weryfikacji adresów e-mail. Dzięki temu łatwiej będzie zarządzać kontem oraz chronić je przed złodziejami. Co więcej, dla wszystkich tych, którzy to zrobią deweloperzy przewidują 4 IP Win Boosty (mnożniki punktów za 4 wygrane mecze). Opcja ta będzie uruchamiana stopniowo na kolejnych serwerach. Usługa jest już dostępna na serwerze Północno Amerykańskim, Brazylijskim, Tureckim oraz w Oceanii . Na udostępnienie jej na EUNE oraz EUW musimy poczekać kilka dni. Jednak możecie być pewni, że poinformujemy was o starcie tej usługi zaraz po jej uruchomieniu na europejskich serwerach!

Źródło:

http://pvp.net.pl/zweryfikuj-swoj-e-mail/

Co o tym sądzicie?

Indygo

to dopiero jest na PBE, wchodzi do ameryki a na końcu do europy, 4 ip boosty za potwierdzenia maila to z 1st winem jakies 2k ip

nic wielkiego

Dziwnie sformułowane zdanie. Za bardzo go nie rozumiem, zwłaszcza tekstu po słowie "za".

Pan Bóg stworzył "kropki" i "przecinki", żeby te zdania jakoś wyglądały...

WOOW 4 IP Boosty.. I Żadnej rekompensaty za ciągle lagi na serwerach europejskich, no cudownie :3

Tępy jesteś. LoL to DARMOWA gra, nie dość, że nic za nią nie musisz płacić, to jeszcze oczekujesz PŁATNYCH bonusów? A co do 4 win IP boostów, specjalnie ich nie dostaniesz

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Ludziom się nigdy nie dogodzi. Niestety, takie jest już prawo dżungli.

Poczekajcie jeszcze trochę, w niedalekiej przyszłości wychodzą 2 potężne gry MOBA, które będą konkurencją dla RIOT'u. Jeżeli Blizzard i EA będą robić lepsze promocje niż RIOT, to RIOT też będzie musiał coś robić w tym kierunku.

Gdzieś oglądałem filmik na yt z analitykiem, ale nie mogę znaleźć.

Pożyjemy, zobaczymy.

@top

Co do tych boostów, to w sumie dobrze, "lepszy rydz, niż nic" :) Praktycznie za darmo.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

4 x IP boosty ? Niby coś jest,ale myślę że powinni zająć się czymś innym niż weryfikacje konta(dla mnie jest to obojętne,może dla niektórych będzie ciekawą wiadomością).

Ta dodatkowa weryfikacja to odzew na masowe prośby reddita. Także "niektórych" to mało powiedziane :)

to dopiero jest na PBE, wchodzi do ameryki a na końcu do europy, 4 ip boosty za potwierdzenia maila to z 1st winem jakies 2k ip

nic wielkiego

A czytać w szkole uczyli?

"Usługa jest już dostępna na serwerze Północno Amerykańskim, Brazylijskim, Tureckim oraz w Oceanii ."

Co do topicu to fajnie, nie rozumiem ludzi którzy piszą że to nic... Równie dobrze RIOT mógł dać przed logowaniem info, że trzeba potwierdzić maila.

b_560_95_1.png

nic wielkiego

Jestem ciekawy twoich działań matematycznych i czytania ze zroumieniem, dostaniemy 4x IP Boost co oznacza, że z wygraną dnia dostaniemy +/- 350 IP, bez wygranej dnia +/- 250 IP, nie mnożymy IP z jednej gry x 4 ...

Cieszmy się że w ogóle coś dostaniemy.

Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

A czytać w szkole uczyli?

"Usługa jest już dostępna na serwerze Północno Amerykańskim, Brazylijskim, Tureckim oraz w Oceanii ."

Co do topicu to fajnie, nie rozumiem ludzi którzy piszą że to nic... Równie dobrze RIOT mógł dać przed logowaniem info, że trzeba potwierdzić maila.

dostaje bonus do czegoś, w co nie da się grać (serwery)

Jestem ciekawy twoich działań matematycznych i czytania ze zroumieniem, dostaniemy 4x IP Boost co oznacza, że z wygraną dnia dostaniemy +/- 350 IP, bez wygranej dnia +/- 250 IP, nie mnożymy IP z jednej gry x 4 ...

Cieszmy się że w ogóle coś dostaniemy.

Pozdrawiam

fajnie, że na booscie wyciskałem po 400-500 za wygraną

­

dostaje bonus do czegoś, w co nie da się grać (serwery)

Świetnie, dostajesz darmowy bonus do darmowej gry, w którą grasz z własnej woli, widzisz problem. Tok rozumowania polaka ...

Jeśli chodzi o boost to sam jestem tego ciekawy bo gram w tą grę od b. dawna i w sumie zawsze dodawało IP tak jak za wygraną dnia, możliwe że to się zmieniło.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Świetnie, dostajesz darmowy bonus do darmowej gry, w którą grasz z własnej woli, widzisz problem. Tok rozumowania polaka ...

Jeśli chodzi o boost to sam jestem tego ciekawy bo gram w tą grę od b. dawna i w sumie zawsze dodawało IP tak jak za wygraną dnia, możliwe że to się zmieniło.

kurcze myślenie polaka, bierz- bo za darmo a wad gry już nie widzi

dobra kończe tą dyskusje, jedynie to mnie ciekawi czy po każdym zmienionym e mail jest dodawany boost czy tylko jednorazowo na konto

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Info] Darmowe IP boosty.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...