Skocz do zawartości

[Pytanie]Cheat na enchant all (multiplayer)

_LillyPL_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wie ktoś może czy jest jakiś cheat na multiplayer, który daje nam możliwość enchant all?

Gram na serwerze premium gdzie można cheatować (IROLL na nim gra xD) i potrzebuję takiego oto cheata.

Jeżeli taki cheat istnieje to proszę o podanie linka do downloadu i najlepiej instrukcję instalacji ;3

Z góry dzięki :)

6770714055827651007269.jpeg

Ciekawe, że ostatnio zabił mnie ktoś na hita z mieczem, jak się później okazało, z all enchantami i to o wartości 3000+.... Jest taki hack, tylko jak go zdobyć? :P Specjalnie admin nam ten miecz pokazał, jak go zabrał od tamtego hackera z enderchestu.

Ktoś musiał mieć dobre stosunki z adminem...

50 Postow[X]

100 postów[]

200 Postow[]

500 Postów []

Nie ma niestety takiego cheatu .

"Nie sięgałem korony, bo nie miałem jej mieć,
Nie chciałem jej chcieć, nie miałem jej...
Krzyczą, że jestem skończony, lecę w dół, idę wstecz,
A ja zaczynam chcieć schować głowę w niej..."

Taki cheat może istnieć ;) Kiedyś owego hacka posiadałem a nosił on nazwę ....

Nie mogę podać gdyż jest cień prawdopodobieństwa że jeszcze to istnieje. Opisze jak działa ten cheat.

1. Aby go zainstalować trzeba podmienić tylko 1 plik w .minecraft

2. Po wgraniu go i wykonaniu pewnej czynności otrzymujesz przedmiot z enchanatmi wszystkimi jakie są możliwe z wartością 3456. Co to daje pewnie zapytacie. Np. po zabiciu pig zombie masz tyle samorodków że bez problemu możesz uzbierać całe eq stacków bloków złota a to jest zabicie tylko 1 zombie ! Kolejną sprawą jest PVP podczas walki zabijasz każdego na hita lecz tracisz z niego całego seta ponieważ pada on od 1 strzała. Jeśli się namyśle lub będzie dużo próśb na PW o nazwe może podeśle ;) Tyle odemnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Cheat na enchant all (multiplayer)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...