Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ][Skin]Leona warto kupić i jaki skin?


spedalaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Ostantio grałem leoną w rotacji,spodobała mi się na supporcie i chcę ją kupić ale za jakieś 2/3tyg też chciałbym do niej skina kupić i tu moje pytanie który skin jest do niej fajny? Ma dobry art w grze i może coś zmienionego mi osobiście podoba się leona żelaznych solari podajcie,który według was skin jest do niej najlepszy

KonikPolny4E_eune_48_1_logo.png

Opublikowano

Tak, warto, dobry support

- Ulti do tf'ow

- Dociagniecie + stun

- Stun

- Wybuchająca tarcza

- Tanky

 

Polecam ci Pool Party Leone, fajny wygląd w grze, splash art i zmienione animacje (z tego co pamiętam)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Jak najbardziej warto, co do skina wydaje mi się, że PoolParty wygląda najlepiej zarówno art, jak i w grze, a animacje skilli jeszcze bardziej nadają mu smaczku :>

Opublikowano

Leona to świetny wybór

+tons of cc

+przydatna w team fightach

+twarda

+dobra na linii

 

Pool Party Leona

+świetny art

+boska w grze

+super recall

Opublikowano

Leona:

 

-przyciągnięcie

-stun

-slow

-cover

-twarda

-pomaga zdobyć fraga

-mocny pick

 

Co do skinu to świetny klimat,ładny art oraz świetnie się prezentuję.

Nowicjusz
Opublikowano

Valkyrie jest świetny, ale model...

Jak kupujesz do niej skina to PoolParty. Dat recall.

vdsumtdsay1v.png



"I bring a vision of utopia" - Aether Wing Kayle.

Opublikowano

Leona jest często wybieranym supportem, bardzo przydatna w early i late game. Co do skórki, na pewno PoolParty, sama ją mam i jestem zadowolona, fajne cofanie :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...