Skocz do zawartości
  • 0

[Problem] z laptopem ASUS X53S

rado1280

Pytanie

Siemka.

Jak w temacie.

Wyglada to tak, siedzialem sb na internercie w pewnym momencie wylaczylo mi internet i nie moglem odnalezc swojego modemu więc kliknąłem "uruchom ponownie" Laptop sie wylogował, wszystko ładnie. Właczył sie i wyskoczylo mi, że wykryto problem windows co chce zrobic "wlaczyc system przez program naprawczy (jakos tak) " lub " wlacz system normalnie" olałem troche i wybrałem drugą opcje. No i sie zaczeło. Wyskoczyło okienko ladowania. Normalnie znika ono po 10/15s teraz trwalo to ok. Minuty. Gdy ladwanie zakonczylo sie. Wyskoczyl czarny ekran a po chwili znowu logo ASUS i ponowne pytanie jaką opcje wybrac. Kliknalem to pierwsze cos sie zaladowalo wyskoczyla mi myszka ale ekran nadal czarny. Czekalem 5minut i wylavzylem aby sprobowac od nowa. Robie z tym jakies 15 minut i noe wiem co zrobic. Sorry za bledy ale pisze z telefonu ://

kliknalem ponownie 1 opcje i wyskoczylo mi niebieskie tlo z prosze wybrac jezyk. Wybralem jezyk i wyskoczylo mi "use recovery tools that can help fix..." i " restore your computer usings a system image that you created ealier" co robic?

mychemv.png

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Problem] z laptopem ASUS X53S   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...