Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4][Frakcje][Survival][Wojny Gildii][TntRuN][mcMMO][Rekru na Moda ON][OtherDrops][MobArena][Nowa Mapa][Częste Eventy][Dedyk][Zapraszamy!]


marcinlotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MineTopola


Info.png


strzalka.gifTYP: Survival+Frakcje [Wojny Gildii]


strzalka.gifSloty: 40 [będzie więcej]


strzalka.gifIP: 46.29.18.121:25007


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzÄta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie


Admin.png

Właściciel: MoneyBoyyy12 Moderator: Zielony143 KidMod: boskio REKRUTACJA NA KIDMODA/MODA OTWARTA!!

 


pluginy.png

TntRuN, Frakcje, mcMMO, OtherDrops, mobarena itp.

 


InfoDOt.png

Witamy, serwer jest na wersji 1.6.4, funkcjonujemy już od 4 lat. Aktualnie jest nowa mapa, wczoraj skończona. Są różne atrakcje takie jak TntRuN, mcMMO,otherdrops, frakcje,mobarena, dużo dużo bardzo dobrych pluginów. Rekrutacja na KidModa/Moda jest otwarta, na serwerze panuje miła atmosfera, jest nowa mapa, i ty możesz być najlepszym na serwerze, Zapraszamy!

 

 

Opublikowano

Server nie ogarnięty, administratorzy klną na czacie, oraz mało kto nim się interesuje. Dostałem ban'a za wyrażenie swojej opinii... Gz....

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Pro Gamer, tak więc serwer jest ogarnięty, jesteś taki cwany to załóż swój i wtedy pogadamy, serwer funkcjonuje już cztery lata i nadal ma się bardzo dobrze. Teraz więcej ludzi interesuje się szkołą a nie grami - rozumiem to. To że krytykujesz że jest "chujowy spawn i pojebana administracja" czy jakoś tak to oczywiście że dostaniesz bana zią, obraza Administracji jest karalna. Masz bana na siedem dni, coś ci nie pasuje to kurde nie graj, nie zmuszamy ludzi żeby grali na serwerze, chcą to grają a serwer nie upadnie bo dobrze się trzyma, każdy ma pozytywną opinie tylko ty masz jakieś kurde farmazony...

Opublikowano

Pro Gamer, tak więc serwer jest ogarnięty, jesteś taki cwany to załóż swój i wtedy pogadamy, serwer funkcjonuje już cztery lata i nadal ma się bardzo dobrze. Teraz więcej ludzi interesuje się szkołą a nie grami - rozumiem to. To że krytykujesz że jest "chujowy spawn i pojebana administracja" czy jakoś tak to oczywiście że dostaniesz bana zią, obraza Administracji jest karalna. Masz bana na siedem dni, coś ci nie pasuje to kurde nie graj, nie zmuszamy ludzi żeby grali na serwerze, chcą to grają a serwer nie upadnie bo dobrze się trzyma, każdy ma pozytywną opinie tylko ty masz jakieś kurde farmazony

 

Server nie ogarnięty, administratorzy klną na czacie, oraz mało kto nim się interesuje. Dostałem ban'a za wyrażenie swojej opinii... Gz....

 

 

Zgadzam się z pro_gamerer

czego wam brakuje na serwerze:

- Porządnego Spawna

- Masarni (dla tępych, inaczej świniarnia)

- Reklama musi być bardziej zachęcająca a nie ściągnięta od wielu, wielu, i jeszcze raz wielu innych reklam .

- Ogarnięte pluginy

-Usunięcie mcmmo (dodaje ona sieierki które zjadą na 5 hitów typa w secie diax prot IV)

Jak uważasz że tylko hejtuje i że wogóle nie weszłem na serwer podpytaj się graczy (o ile ktoś wogóle oprócz tych 4 dzieciaków gra na tym "4 letnim serwerze" )

P.S.

Po pierwsze gdybyście mieli doświadczenie już od pierwszych wersji Alphy MC to serwer NAPEWNO by był lepszy więc lepiej napiszcie że serwer co dopiero powstał i już byście przynajmniej mieli jedno kłamstwo z głowy ;)

Pozdrawiam

~Quares

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

4 lata na pewno nie. Gram od wersji Beta i jakoś nie pamiętam, żebym kiedykolwiek słyszał o tym serverze. Po 1. Nie przeklinałem, po 2. Server jest w 100% nie ogarnięty 3. Pierwszy raz zobaczyłem jak admin wyklina na czacie, gratuluje ogarnięcia ;)

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pro_gamer powiedz mi może jaki admin przeklinał, wątpie żeby jakiś przeklinał, jak grałeś 4 lata temu to miałeś 6 lat i w MineCrafta już grałeś? No nieźle, podziwiam, pozdro 600.


i refresh

Opublikowano

Coś nie tak. 4 lata i taka bieda? Spawn wklejony, mapa nie wyrenderowana, serwer miał robione OFF w trakcie renderu mapy. Wklejka za wklejką - spawn wklejony, za nim teren flat doklejony, potem jeszcze teren doklejony i wyrównany, można wejść pod spawna gdyż taki płaski teren naniesiony na góry. Wyjście ze spawna ? Co to ma być, niby schody to czerwone i jeszcze za nim gleba na 3 serca bo inaczej się nie da. CHYBA 4 dni panie "POZDRO 600". 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...