Skocz do zawartości

[Pytanie] Dogry !

OverSUCK

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ostatnio słyszałem coś o portalu dogry i mam pytanie z reflinkami. O CO CHODZI !!!

po prostu robie ciągle konta i wysyłam do nich zaproszenia po czym na tych kontach gram w WarThunder i dostaje pkt ??? na główne konto ???

Jeżeli znacie jakiś sposób który używaliście i dostawaliście pkt i tak zarobiliście na tym te 1999pkt to napiszcie ;d

up co to

https://www.torproject.org/

Taki program ,,zmieniający ip", dokładnie dzięki temu programowi twoje ip jest ,,ukrywane" i przechodzi przez ,,serwery" tora, wtedy daje ci jakiś adres i możesz korzystać z różnych stron ograniczających cię na 1 konto/ 1 ip. Jest on skuteczniejszy od proxy, poczytaj więcej w jakichś tutach.

Jak zrobisz refa z tora to wtedy możesz grać w WT i nabijać refy.

928011413476457403957.png

Ignoruj tą strone. Zanim zdobędziesz wymagające punkty zdąrzysz mieć swoje własne konto bankowe z którego sam będziesz płacił za RP. Ignorują wiadomości, twoje punkty, zerowe zaangażowanie.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Ignoruj tą strone. Zanim zdobędziesz wymagające punkty zdąrzysz mieć swoje własne konto bankowe z którego sam będziesz płacił za RP. Ignorują wiadomości, twoje punkty, zerowe zaangażowanie.

Popieram. Pisząc do supportu od 2 miesięcy nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Ogólnie na pewnie 100 000 osób 1 dostanie wynagrodznie(jeśli nie korzystają z Adblocka :huh: )

Doładowałem sobie 200 brył do tw, 1999 pkt zarobiłem z 3 reflinkami w 2/3 tygodnie.

Administracja odpowiadała mi w max 2 dni, prosiła o screeny jeżeli pkt nie dostałem, jeżeli dawałem in screeny z mojego konta dostawałem należne mi pkt.

Więc nie wiem o czym pisze multikonciarz vanosh i bangerr, jest to nieprawdą, ja np. jestem w 100% zadowolony z tego, bo zbierając bryły z dziennej aktywności 200 zajęłoby mi to ponad 5 miesięcy ;) polecam ten serwis jak najbardziej

47yhn8.jpg

na chuj sie patrzysz konfiturko?

Doładowałem sobie 200 brył do tw, 1999 pkt zarobiłem z 3 reflinkami w 2/3 tygodnie.

Administracja odpowiadała mi w max 2 dni, prosiła o screeny jeżeli pkt nie dostałem, jeżeli dawałem in screeny z mojego konta dostawałem należne mi pkt.

Więc nie wiem o czym pisze multikonciarz vanosh i bangerr, jest to nieprawdą, ja np. jestem w 100% zadowolony z tego, bo zbierając bryły z dziennej aktywności 200 zajęłoby mi to ponad 5 miesięcy ;) polecam ten serwis jak najbardziej

itachi_no_facepalm11_8dd_by_tayui-d48957

Ta strona nie wypłaca i ty mi tu nie .... bo ja jako klient wiem lepiej. Support odpisał w 2 dni. Przypadek 1 na 100 000 jak mówiłem ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Dogry !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...