Skocz do zawartości

[Champ] Fiora - tipy i tricki?

Rekomendowane odpowiedzi

Macie dla mnie jakieś rady jak grać tym champem? Właśnie go kupiłem bo widziałem jak niektóży urywają nią dupe ale nigdy wcześniej nią nie grałem.

Jak nią grać? Jakie combo? Co do czego używać?

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

To chyba w bronzie widziałeś jak ,,urywają nią dupe". Moim zdaniem postać słaba, wystarczy zbudować thormala i możesz głaskać tym ultem, po za tym na topie powinien być offtank a nie papier, który pada na 2 skille. Reasumując, Fiora w obecnej mecie jest słaba.

P.S Jak piszesz to Ci podkreśla błędy, ciężko je poprawić? (niektóŻy)

Edytowane przez KaRRamb4

1369767914-U115053.png

Pomogłem? Daj LIKE ;)

To chyba w bronzie widziałeś jak ,,urywają nią dupe". Moim zdaniem postać słaba, wystarczy zbudować thormala i możesz głaskać tym ultem, po za tym na topie powinien być offtank a nie papier, który pada na 2 skille. Reasumując, Fiora w obecnej mecie jest słaba.

P.S Jak piszesz to Ci podkreśla błędy, ciężko je poprawić? (niektóŻy)

fiora powyżej silvera wnosi do teamu tylko dmg, poniżej też

ta postać jest słaba, nie jest mobilna jedyny jej atut ze ma magic dmg w mid jak widzisz ze juz armora skladaja, maxuj w jesli juz na poczatku gry armora stackuja, to tyle postac jest slaba

­

@up

Myślisz, że jak Fiorą wygrywasz w brązie, to jest ona zajebistym champem? Człowieku, w brązie ludzie nie wiedzą co to kontra, na fiore budują magic resisty to nie udzielaj się, jeśli jesteś w brązie...

No chyba że jesteś Platyna+ i wygrywasz fiorą gry, zarzuć screena ;)

1369767914-U115053.png

Pomogłem? Daj LIKE ;)

Nigdy nią nie polecam Ci się wbijać jak pierwszy/drugi do team fight'u bo po prostu nie ma mechanizmu escape oraz jest papierowa.

Najlepiej jest jak obierzesz focus,dasz W/E>Q>a/a/a/a>Q>a/a/a/a i ADC powinien się zabić,potem po prostu bijesz po kolei focus(jako drugi może być midler) oraz odpalasz ulta.

Następnie co polecam to zdobyć fragi w early,nie jest to trudne,masz doskok oraz wysokie bonus'y,1v1 jest wyśmienite i możesz spokojnie rozwalić papierową postać.

Hahahaha fiora słaba. Ja wiem że w brązowej mentalność na topa to tylko malphite jest op. Fiora mega snowbaluje jej 2 i 3 lvl są jedne z najlepszych w grze (111 ad na start bez problemu). Potem gdy już zabijesz adc czy apc i bruiserzy na ciebię siadą używasz ulta i masz spokój. A pozatym "ciekawe kto ci zainicjuje jak grasz fiora" hahaha a od kiedy top inicjuje? Malph to wyjątek bo jak zinicjujesz renektonem? Inicjuje przedewsztkim jungle (heca amumu jarvan seju itp.) czasami mid (gragas ori) czy supp (leona sona nami.

Nie piszcie mi ze slaba bo juz nie raz widzialem jak fiora solo robi gre.

Wlasciwie to nawlilisie 11 postow spamu i ni mi.ni powiedzielisi poz tym ze jest slaba co jest klamstwem.

Moze mi ktos napsac jakis ogar buils , na kogo ja pickowac a kto ja rozwala, co dokladnie.robi jej w bo uzywam a.nie.ogarniam i jakies tipy na nia jak grac?

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Nie piszcie mi ze slaba bo juz nie raz widzialem jak fiora solo robi gre.

Wlasciwie to nawlilisie 11 postow spamu i ni mi.ni powiedzielisi poz tym ze jest slaba co jest klamstwem.

Moze mi ktos napsac jakis ogar buils , na kogo ja pickowac a kto ja rozwala, co dokladnie.robi jej w bo uzywam a.nie.ogarniam i jakies tipy na nia jak grac?

Jeśli jesteś w brązie, to graj, ale Fiora nie ma ani cc, ani escapu, ani wytrzymałości. Jest tylko zwykłym papierem, który dobrze grany może wygrać topa, jak reszta lini ogarnia to wygrasz, ale SAM NIE WYCARRUJESZ FIORĄ więc jeśli ktoś robi solo gre Fiorą, to brąz albo unranked. Wystarczy dobry focus i fiora leży bezużyteczna

1369767914-U115053.png

Pomogłem? Daj LIKE ;)

Jeśli jesteś w brązie, to graj, ale Fiora nie ma ani cc, ani escapu, ani wytrzymałości. Jest tylko zwykłym papierem, który dobrze grany może wygrać topa, jak reszta lini ogarnia to wygrasz, ale SAM NIE WYCARRUJESZ FIORĄ więc jeśli ktoś robi solo gre Fiorą, to brąz albo unranked. Wystarczy dobry focus i fiora leży bezużyteczna

Wystarczy dobry focus i każdy carry jest bezużyteczny...

Jak każdy champion, Fiora wnosi coś to teamu, ja jestem w plat I i parę razy widziałem Fiore, która potrafi coś ugrać (czyt. gre),

Masz brązową mentalność i ból dupy, bo jak ktoś ci napiszę "Fiora OP" to zara się zesrasz.

• 3 lata później...
  • Creative zmienił(a) tytuł na [Champ] Fiora - tipy i tricki?
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Champ] Fiora   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...