Skocz do zawartości

Co sądzicie o Baserape?

RADTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy w jakiej odsłonie bfa, w p4f nie ma takiego, co by mnie zabił na bazie, ale w bf4 masakra, czasem tak perfidnie się odradzasz na wrogu i jeszcze są te przewalone punkty umiejętności...

BTW, co innego mam robić snajperem, jak wróg jedyne, co ma swoje to bazę? :P

W p4f nie grałem, ale w bf4 jest o wiele lepiej niż w bf3.

graphic.pnggraphic.png

Powiem tak żeby było w 100% fair play to przy sytuacji gdzie jedna drużyna ma wszystkie punkty a druga tylko swoją baze drużyna wygrywająca powinna obsadzić punkty które mają i je bronić a drużyna przegrywająca powinna te punkty atakować. W tych nowszych częściach BF'a czyli BF3 i BF4 o tyle dobrze zrobili że że resp przeciwnika jest poza strefą i jedynie helikopterami i samolotami można było dręczyć przeciwników w bazie ale to w BF3 natomiast w BF4 zrobili to po prostu GENIALNIE że działo stacjonarne przeciwlotnicze jest automatyczne (w sensie jakby NPC tym sterował) dlatego w BF4 nie ma mowy o czymś takim jak baseraping - jednak tyczy się to tylko map z pojazdami natomiast na takiej mapie jak np. operacja blokada gdzie nie ma pojazdów zostaje tylko resp poza strefą ale i to dobre bo przynajmniej nie dostaje sie w plecy 1sek po zrespieniu się.

W BFBC2 jest to nieco wkurzające, owszem. Ale na wszystko jest sposób. Albo snajper i head za headem, albo wsiadamy na quadzik, rozkładamy C4, jedziemy flanką przejąć punkt, kitramy się gdzieś, czekamy aż wróg wróci sprawdzić co się dzieje i jeb, bye, have a great time  :D

YGsMv3q.jpg
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Co sądzicie o Baserape?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...