Skocz do zawartości

[Pytanie] Zwrot Lee Sin'a

RapidoTT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam pytanie lee dostał ostatnio "nerfa" że nie daję już tarczy cs'om,Wardą itd.

Czy mógłbym napisać do riotu o zwrócenie tej postaci (bez zużywania żetonów)?
Nie wiem dokładnie na jakiej zasadnie zwracają myślałem żeby napisać coś w stylu
"(...) Wcześniej dzięki tej tarczy potrafiłem skutecznie psuć farmę przeciwnikowi może udawało mi się zepsuć tylko z 50last hitów do końce całej gry ale to zawsze coś..."
Nie chodzi mi o formę napisania tego,chcę tylko się dowiedzieć czy mogę starać się o zwrot IP tej postaci,z góry dziękuje!

Pozdrawiam RapidoTT! ;]

L2P E1 PLZ :v

Postac w supporcie mozesz zwrocic jezeli byla ona rework'owana.Tzn skille i mechanika, a jezeli byla tylko graficznie zmieniona to mozesz oddac skin jezeli takowy posiadasz. Za zadne nerdy i inne takie nie mozna zwracac. Nauczcie sie tego wreszcie bo ciagle zakladacie takie tematy. Za wszystkie bledy przepraszam, pisze z fona.

cj552_14mxpnc.jpg

Kolego... Nerf napisane było w cudzysłowu :) I tak mechanika bądź co bądź została zmieniana bo "W" nie daje już tarczy cs'ą (Nie pytam się czy mogę domagać się zwrotu bo Q zadaje już 50dmg a nie 51dmg -.-) pytam się czy to się zalicza pod nerfa czy pod takiego lekkiego reworka bądź co bądź tak jak napisałem mechanika gry jest przez to zmieniona.

L2P E1 PLZ :v

Up. Mechanika wykonania W nie została zmieniona. Ponieważ jak oni sami przyznali było dawania tarczy wardą i minioną ponieważ gdy dałeś wardowi tarczę to musiałeś go uderzyć 4 razy żeby go zabić tak samo z minionkiem jak miał nawet 3 hp to na początku musiałeś uderzyć żeby tarcza znikła a następnie żeby mu hp urwało. Min. pod turretem gdy minion miał low hp i był na hita z wieży i miał shield lee sina to i tak musiał udeżyć dwa razy. Działało to jak całun banshee na minionku, po prostu parował pierwszy cios.

nie sądze żeby to przeszło. Sprobowac warto :D Zależy na kogo trafisz, lepiej pisać do angielskiego supportu

nie sądze żeby to przeszło. Sprobowac warto :D Zależy na kogo trafisz, lepiej pisać do angielskiego supportu

stasiu956.png

Nick z Battlefield 3: Stachu956

Nick w League of Legends: Cv8j

Nick z Need for Speed World: Cv8l

Nick z Call of Duty 4: Modern Warfare: Stachu956

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Zwrot Lee Sin'a   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...