Skocz do zawartości

[Inne] Łącze dla serwera , wymagania sprzętowe

scate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

Zajmowałem się dawno temu stawianiem serwerów MuOnline jeśli chodzi o samą konfiguracje to wszystko pamiętam, jeśli chodzi natomiast o wymagania sprzętowe dla serwera proszę was żebyście mi wszystko przypomnieli oraz jeśli chodzi o transfer Upload'u jak się to ima do hostowania jednocześnie strony internetowej i jak się przeliczało transfer na liczbę podpiętych użytkowników do serwera MU Online

Na chwilę obecną zastanawiam się również nad wersja 97d+99 lub sezonem II a o ile dobrze pamiętam wersja miała znaczenie jeśli chodzi o pobór transferu.

Czyli w skrócie proszę o:

1) Wymagania sprzętowe dla serwera MuOnline

2) Ilość potrzebnego transferu uploadu na użytkownika ?

3) Czy transfer 2,13 MB/s uploadu wystarczy na uciągnięcie około 100 -150 użytkowników + strona dla serwera ?

Witam wszystkich serdecznie,

Zajmowałem się dawno temu stawianiem serwerów MuOnline jeśli chodzi o samą konfiguracje to wszystko pamiętam, jeśli chodzi natomiast o wymagania sprzętowe proszę was żebyście mi wszystko przypomnieli oraz jeśli chodzi o transfer Upload'u jak się to ima do hostowania jednocześnie strony internetowej i jak się przeliczało transfer na liczbę podpiętych użytkowników do serwera MU Online

Na chwilę obecną zastanawiam się również nad wersja 97d+99 lub sezonem II a o ile dobrze pamiętam wersja miała znaczenie jeśli chodzi o pobór transferu.

Minimum System Requirements: Recommended System Requirements: CPU: Pentium 3 700 Mhz CPU: Pentium 4 – 2.0 Ghz or higher RAM: 512 MB RAM: 1 GB or higher VGA: 3D graphics processor, 32 MB VGA: 3D graphics processor, 128 MB or higher DX: DirectX 8.1a DX: DirectX 9.0c or higher OS: Windows 9x OS: Windows XP

Dla MuOnline liczy , tylko się , upload neta dla graczy czyli np dla nas 97d to stara wer mało osób już mniej gra na niej Wer II np 1.02c by grało więcej niż na 97d nie te lata już :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Inne] Łącze dla serwera , wymagania sprzętowe   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...