Skocz do zawartości

[DL] DeathMessages | 100% PL | Szybkie Śmieszne | Wiadomosci | Gdy Ktoś Dednie | Dowload | Free | Hard Core | Survival | Free Bulid | Creative | Gry

Rekomendowane odpowiedzi

@Up ale plugin jest po angielsku a i weź wstaw swoje ss bo to są zabrane żywcem z bukkit.org http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/death-messages/

pomyłka jest trochę przetłumaczone ale jeżeli to jest śmieszne zobaczcie jakiś gracz np fifek zginął od tnt nagle pokazuje się każdemu na czacie:

"fifek TnT wyjebalo cie w kosmos"

"fifek Mamo Gdzie moije majtki!"
dobrze rozumiem ale bez przekleństw których jest dużo w tym twoim tłumaczeniu to już się chyba nie dało ahhh... i jeszcze błędy ort zresztą na to zobaczcie "Prubowal znalesc boga" nawet podkreśliłem osobą które tego nie widzą. A tak w ogóle to po CH*** tłumaczenie do tego pluginu?? przecież każdy sam ma se ustawić co będzie pisać dla mnie bez sensu temat i napisany specjalnie by zdobyć 50 postów by opublikować serwer minecraft dziękuję tyle z mojej wypowiedzi

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [DL] DeathMessages | 100% PL | Szybkie Śmieszne | Wiadomosci | Gdy Ktoś Dednie | Dowload | Free | Hard Core | Survival | Free Bulid | Creative | Gry   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...