Skocz do zawartości
  • 0

(Problem) BlueScreen

`Detox

Pytanie

Witam.

Mój problem polega na tym, że przy graniu w bardziej wymagające gry (CS:GO,LOL itp.) występuje po jakimś czasie bluescreen kiedyś też mi się to zdarzało ale o wiele rzadziej teraz ten problem zaczyna boleć bo dzieje się to dość często.Domyślam się, że problem leży w zasilaczu aczkolwiek chciałbym się upewnić nie chce kupować nowego w ciemno.A więc sprawdzałem temperatury procka,grafiki wszystko w normie badałem dysk HDTunem sektory sprawne ogólnie wszystko git.Czekam na wasze opinie.

Mój sprzęt:

Procek:AMD Athlon 3.0Ghz 2 rdzeniowy

Pamięć RAM:3Gb DDR2

Grafika:Radeon HD6670 1Gb GDDR5

Zasilacz:Logic 400W (Jest na czarnej liście zasilaczy z elektrody)

System operacyjny:Win 7 32-bit

Dodam jeszcze, że podzespoły wymieniałem z czasem także ten zasilacz pewnie nie jest gotowy na takie obciążenia.Jeżeli to na pewno wina zasilacza to prosiłbym jeszcze o jakieś linki do w miarę tanich zasilaczy :)

Pozdrawiam `Detox

dtxx.png

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak czytałem dużo tych tematów i w każdym co innego co do przeinstalowania karty sterowników to nie dawno to robiłem i jeszcze dodatkowo zrobiłem formata i ciągle to samo.Moim zdaniem jest to wina zasilacza ale jeszcze jutro dam koledze z góry to o co prosił może coś wymyśli :)

dtxx.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum (Problem) BlueScreen   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...