Skocz do zawartości

[Pytanie] Löwe Czy opłaca się wydać 170 zł na czołg ?

JohnTGM

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie, kolejny temat w poradnikach... Zrozum że to jest dział na poradniki...

Top: I tak i nie. Jest te teoretycznie przed najlepszy czołg do zarobku. Przed nim jest Type 59, a za nim Jg 8.8.

W 8.11 ma być rebalans 8t premium i wszystkie Mają zarabiać podobnie do Jagody, z wyjątkiem Typka i Lwa. Wg mnie lepszy rozwiązaniem będzie T34, IS-6 lub Jagoda ponieważ te czołgi mają coś w sobie, a Lew ma słaby pancerz (wie wieże nawet w osłonę mi wchodziło jak strzelałem z isa-3 czy ferdka) tragiczna mobilność, no i działko. Dobra celność średni RoF i dmg.

Ja radziłbym poczekać na 8.11, zobaczymy co będzie po rebalansie tych czołgów.

zawsze warto ale przedewszystkim konto premium , i zaden premium czolg nie zarabia po 100k z bitwy ;) sa bitwy ze zarobi tyle ale zazwyczaj jest to srednio ok 60k ,

Co Ty piszesz? Oo

Ja zarabiam moim IS'em 6 po 100k bez problemu, więc nie pisz, że to niemożliwe. Wystarczy robić dużo obrażeń na bitwę.

Ogólnie polecam Ci T34 lub IS-6

T34 ma twardą wieżę oraz bardzo dobre działo.

IS-6 ma twardy pancerz oraz działo, które bije po 390 i ładuje 9 sec.

Jeżeli lubisz grać na wieżę i 175 penetracji Ci nie starcza to kup T34.

Jeżeli chciałbyś zarabiać + przy tym dobrze się bawić to kup IS-6.

IS-6 losuje na maks 9 T, a T34 na 10T.

Top: I tak i nie. Jest te teoretycznie przed najlepszy czołg do zarobku. Przed nim jest Type 59, a za nim Jg 8.8.

Chwila moment. Musze coś sprawdzić zanim coś opublikuje.

@Edit:

Błąd. JagTiger 8.8 lepiej zarabia.

Ogólnie różnica w zarobkach między T34, Lowe i FCM-em jest minimalna.

Więc wybór zależy od upodobań i rozwijanej linii w grze.

x

Co Ty piszesz? Oo

Ja zarabiam moim IS'em 6 po 100k bez problemu, więc nie pisz, że to niemożliwe. Wystarczy robić dużo obrażeń na bitwę.

Ogólnie polecam Ci T34 lub IS-6

T34 ma twardą wieżę oraz bardzo dobre działo.

IS-6 ma twardy pancerz oraz działo, które bije po 390 i ładuje 9 sec.

Jeżeli lubisz grać na wieżę i 175 penetracji Ci nie starcza to kup T34.

Jeżeli chciałbyś zarabiać + przy tym dobrze się bawić to kup IS-6.

IS-6 losuje na maks 9 T, a T34 na 10T.

Nie wiem jak wy możecie grać T34 na wieże... przecież jak tylko się wychyla to dostaje takie baty po włazie, że zaraz znowu wraca na kampe. Lowe jak dla mnie to już w ogóle jest cienki. Brałbym Jadzie.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

Ja mam Lowa i musze powiedzieć że jest extra. Wszystko zależy od tego jak lubicie grać. Ja sobie kampię w jakimś ustronnym miejscu, czekam aż się wychyli jakiś czołg, czasem malutki fragmencik wystarcza żeby zadać DMG bo ma tak celne działo. A propos działa, pocisk ma bardzo dobrą prędkość wylotową dlatego nie jest problemem trafiać w jadący czołg z daleka. A pancerz to nie ma znowu takiej tragedii, bo wystarczy skątować odpowiednio i nie ma bata na niego. Prędkością nie powala, to fakt, ale coś za coś. Wolę chirurgiczne działo gdzie trafiam nawet bez specjalnego celowania, niż prędkość światła.

9e5d547b6355b67b.jpg

Ja mam Lowa i musze powiedzieć że jest extra. Wszystko zależy od tego jak lubicie grać. Ja sobie kampię w jakimś ustronnym miejscu, czekam aż się wychyli jakiś czołg, czasem malutki fragmencik wystarcza żeby zadać DMG bo ma tak celne działo. A propos działa, pocisk ma bardzo dobrą prędkość wylotową dlatego nie jest problemem trafiać w jadący czołg z daleka. A pancerz to nie ma znowu takiej tragedii, bo wystarczy skątować odpowiednio i nie ma bata na niego. Prędkością nie powala, to fakt, ale coś za coś. Wolę chirurgiczne działo gdzie trafiam nawet bez specjalnego celowania, niż prędkość światła.

Gdy się ustawi wystarczy pod wieże lub policzki wieży.

Nie polecam czołgu, lepiej coś typu jg 8.8, is6 itp

UggNk9.gif

ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor

http://www.twitch.tv/jugensik

@UP: To wystarczy schować wieżę (skręcić ją równolegle do kadłuba) podczas kątowania i masz policzki i osłonę schowaną. A propos osłony działa, to potrafi zaskakiwać. Czasem wejdzie ze IS-3, czasem odbije od Jagd Pz E100., zalezy od farta ;) Ale ogólnie ten czołg potrafi dużo zdziałać kiedy się nim kampi. Jeśli wolisz grać w 1 linii to bierz T34, jeśli kampić to Lowek będzie dobry ;)

9e5d547b6355b67b.jpg

Polecam Jagode . Dobre przeładowanie można zejść po niżej 4,80 s . Kadłub słaby i łatwo go podpalic. Ale jak schowasz kadłub i zostawisz tylko górną cześć pancerza to 8 tiery cie nie przebiją a nawet 9t . Polecam. Grałem na Testowej i wymiata sam sobie zrobie nieługo mały prezencik . A miedzy T34 a lowe . Hmmm wolałbym T34 lepszy dmg lepsze zarobki .

Serwer normalny, bitwa... No cóż. Raz na 30-40 bitew tym TD to norma:
Victory!
Battle: Sand River 2014-01-08 21:31:39
Vehicle: 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger
Experience received: 4 796 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 150 670
Battle achievements: Top Gun, Sniper
6 Fragów, 5300dmg.
130k na czyściocha.
Moim zdaniem najlepszy PremTank na tierze.
Niezniszczalna buda (only ISU-152/Object 704), dobra górna płyta kadłuba, dobry view range i OPOPOPOPOP działo (dpm na poziomie 3200...)
Do tego - prawie najtańszy PremTank (2k golda mniej niż T34 czy IS-6)

Osobiście mam T34 i polecam...graj wieżą i wszystko będzie spoko DMG działa b.fajne w dodatku penetracja 246 na zwykłych PP a na goldzie prawie 300, konkretnie 297 więc to jest wyśmienity czołg, a jak ma zarabiać jak jagoda to tym bardziej polecam..niestety Lowe nie grałe, ale nie brałbym więc, że ma dostać Buffa do Pancerza i czegoś jeszcze..ale wolę i tak T34...typ59 gram nic słaby jak ch*j miał kiedyś większe zarobki teraz to masakra..

Osobiście mam T34 i polecam...graj wieżą i wszystko będzie spoko DMG działa b.fajne w dodatku penetracja 246 na zwykłych PP a na goldzie prawie 300, konkretnie 297 więc to jest wyśmienity czołg, a jak ma zarabiać jak jagoda to tym bardziej polecam..niestety Lowe nie grałe, ale nie brałbym więc, że ma dostać Buffa do Pancerza i czegoś jeszcze..ale wolę i tak T34...typ59 gram nic słaby jak ch*j miał kiedyś większe zarobki teraz to masakra..

Lew dostał już buffa i dalej czołg średnio się liczy na polu bitwy. W pancerz wszystko wchodzi, depresja 8 stopni jaj nie urywa, a T34 ma lepiej, a te 40 pocisków, które zostało zwiększone do 80 i tak rzadko było wykorzystywane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Löwe Czy opłaca się wydać 170 zł na czołg ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...