Skocz do zawartości

[Pytanie] Pomysły do mojej minigry ? Vampiry VS Wilkołaki !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, otwieram serwer MiniGames. Serwer wystartuje za kilka dni w fazie BETA. I tutaj pytanko do was robię minigrę vampiry vs wilkołaki zrobić po 3 klasy, każda klasa ma unikatową umiejętność co 10 sekund. Na mapie są skrzynie po kliknięciu dostajemy przedmiot skrzynia znika i pojawia się po minucie. Na środku mapy co 5 minut pojawia się Magiczny Blok po kliknięciu dostajemy "Zestaw Łowcy". Specjalnie do tej minigry zrobiłem ranking zabójstw punktów walutę. Dodatkowo dla urozmaicenia gracze widzą na 3 kratki a dalszy obszar to ciemność . Czyli gracze muszą się znaleźć i zabić z przeciwnych drużyn. Jak wygrać grę zapytacie ? Musicie dostać się do bazy wroga i zniszczyć jego wełnę. Minigra jest napisana w skrypcie 100% przez mnie. I tutaj pytanie do was co byście dodali do takiej oto minigry dodatki jakieś co by urozmaiciło tą rozgrywkę za ciekawe pomysły także oferuję VIP na serwerze i czy w ogóle podoba wam się taka oto minigra ?

Osoby chętne do pomocy w projekcie zapraszam na skype : rafal_sosen.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Pomysły do mojej minigry ? Vampiry VS Wilkołaki !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...