Skocz do zawartości

Szukam porządnego serwera Metin2

bartek01017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż że zakończyłem grę na serwerach typu easy lub easy/medium postanowiłem pograć na innym serwerze. Dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc w znalezieniu ciekawego serwera . Moje oczekiwania :

-aby serwer był zbliżony do PL ( nie chodzi o poziom trudności , drop , exp itp ) tylko o to żeby było podobnie z eq tzn. lvl max nie był zbyt duży,

-ilość zbroi , broni , biżuterii ma także nie być zbyt duży pod względem ilości tych zbroi np stalka -> jakiś niebian lub cos podobnego -> i cos fajnego xD Podobnie z brońmi i biżuterią ,

-ilość ulepszaczy była dość mała ( nie chodzi o ulepszanie np od +7 do +8 ) tylko żeby np podobnie jak na PL podobnie było z perełkami tzn. biała -> nieb. -> red nie nażucam tu , że muszą byc te ulepki , mogą być zupełnie inne ,

-teraz poziom expu dropu i yangów . Co do expa to nie może byc za duży bo nie chce skończyć gry wcześnie ( chcę mieć zajecie na zimowe wieczory :P ) . Drop , co do niego to tak aby była mozliwość dość szybkiego dropu aby ulepki nie były masakrycznie drogie. Yang co do tego to moim zdaniem jest to obojętne co prawda nie można przesadzac ale jesli jakis serw pasowal do mojego opisu a było by inaczej z dropem yang to pisz bo to drobnostka.

Wiec tak , przedstawilem moje oczekiwania i licze ze ktos mi pomoze i poda jakis porządny serwer. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Szukam porządnego serwera Metin2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...