Skocz do zawartości

[Champ] 6.3k - jeden z tych


Rekomendowane odpowiedzi

Zed - Assassyn po nerfie na jego w lecz dalej mocny. Może eliminować przeciwnego ad carry w przezciągu kilku sekund uciekając prawie bez szwanku z tf.

 

Ziggs - Mały gryzoń z dość dużym burstem ale tylko po mocnym early.

 

Zac - Solo top/Jungla na topie zawsze ma przewagę z powodu swojego heala oraz masywnego poke. W jungli zato za swój bardzo daleki skok.

 

Viktor - Stary zapomniany ale wciąż potężny viktor jego "laska" dodająca mu ap daje mu dużo mocy jednak bez niej ciężko byłoby mu dać rady przeciwko innym. Ogólnie dobry tf.

 

VI - Świetna junglerka z powodu swojej mobilności i szybkości czyszczenia spotów posiada także dodatkowe obrażenia z auto ataków oraz shielda. Podczas ganków nie da się obronić czasami nawet flashem przed jej Q i R.

 

Hecarim - Jedyna dobra pozycja dla niego w aktualnej mecie to jungla. Zrobiony pod movement speed/tank potrafi przeprowadzać niesamowite ganki z ss Smite/Ghost oraz jego E. R = niesamowita inicjacja.

 

Fizz - Bardzo duże obrażenia w okolicach mid/late game mobliność zdecydowanie potężniejsza od reszty championów z powodu jego uniku którym może podwójnie przeskakiwać przez ściane. Także jak Zed może wyeliminować przeciwnego adc bez problemu.

 

 

To ja się rozpisałem wybór należy do ciebie.

 

Edit. Małe poprawki ortograficzne

Odnośnik do komentarza

Zed to AD asasyn używający swoich umiejętności do likwidowania wrogich carry. Energia zamiast many sprawia, że Zedem bardzo przyjemnie gra się na linii i nie musimy ograniczać się w spamowaniu skillami. Jest on jednym z niewielu championów zdolnych zdjąć przeciwnika w mniej niż 5 sekund. Jednak jak każdy zabójca, Zed posiada niewielką wytrzymałość, więc musimy mądrze wybierać moment wejścia do walki.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zed jest jedyną postacią w grze wykorzystującą mechanikę „cieni”. Może on przywołać maksymalnie dwa cienie – kopiują one jego umiejętności zadając określony procent obrażeń oraz pozwalają Zedowi zamieniać się z nimi miejscami. Początkowo ta mechanika może wydawać się skomplikowana, ale po pewnym czasie każdy nabiera wprawy.Zalety:

 • ogromny burst w jedną osobę
 • spamowalny dash
 • obszarowe umiejętności
 • energia zamiast many

Wady:

 • zależny od ultimate
 • nie posiada hard CC
 • papierowy, brak wbudowanego sustainu
 • ciężki do opanowania dla początkujących
Odnośnik do komentarza

Powiem tak jak chcesz być pro a nie nobkiem co bieze łatwe postacie i szpanuje ze je ogarnia to kup zeda (tu jak ogarniesz te cienie i kombosy jego to jest proo. Jeśli nielubisz postaci co trzeba sie uczyc nia grac nawet troche i lubisz wykierowac gre grając 1 raz postacia to polecam vi a jesli lubisz wnerwiac ludzi to kup fiza i wnerwiaj spalając ulty i tp tym figlowaniem.

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

 • Ostatnio przeglądający forum [Champ] 6.3k   0 użytkowników
  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...