Skocz do zawartości

Jak się wybić na YouTube ?

zikkik

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzę już od dłuższego czasu kanał i tak na serio wziąłem się za niego dopiero teraz ponieważ zdobyłem internet ale tu jest problem że mówią mi że filmy spoko itp. ale widzów nie przybywa ostatnio przybył 1 i mam 29 widzów link: www.youtube.com/zikkik

Co powinienem zrobić?

130112090110516685_f14_0.jpg

A co mam zostać przy BF cod i horrorach i mniej MC?>

No to spoko luz

Ludzie , was ten spam omija czy jak?

Całe Yt jest zasrane MC.

Chcesz dużo widzów?

Oryginalny komentarz (w swoim stylu) , ciekawy gameplay (nawet jeżeli robisz już z tego MC to spróbuj jakoś upiększyć , dodając jakieś obrazki w śmiesznych scenach).

Dobrym pomysłem jest też nagrywanie mało znanych gierek. (masz z tego dwa plusy: jak cie wytwórnia zauważy to może w jakiś sposób wypromuje wstawiając to na stronę główna [smite np] 2. jeżeli ktoś szuka PL GP z danej gry jesteś top w wyszukiwarce)

Musisz pomyśleć jak się odróżnić znacząco od reszty.

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png

Komp:

Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Ja ci powiem, że możesz nawet nagrywać minecrafta i mieć widzów, ale jakich widzów? Głupich dzieci. Tak, głupich dzieci.

Najlepiej nagrywać mądre vlogi tematyczne, w których byś poruszał tematy oraz filmiki, w których byś przekazywał informacje (polimaty, scifun) Mnie osobiście takie kanały się najbardziej podobają. ew. trochę smiechu czyli SA Wardęga.

Raczej nie będziesz miał dużo widzów w krótkim czasie nagrywając po prostu let's playe, musi być to coś niezwykłego. Dobry kontent, jakość filmów, może mała reklama i stajesz się bardzo popularnym youtuberem ;) ale to nie jest takie łatwe, masz dużą konkurencie. Więc albo nagrywaj takie średnie filmy i po roku zdobędziesz te 2 tysiące widzów, albo coś zajebistego i 2 tysiące widzów będziesz miał co tydzień

finalrender.png

Według mnie potrenuj trochę nad głosem ( głośniej, wyraźniej, poprawnie ) :) I rób więcej serii (prezentacja,vlogi,bf3, itp) sprawdzaj bundle czasami i kupuj tam gry i rób z nich let's playe ;p I tak jak mówili wyżej musisz lizać dupę innym żeby jakoś najlepiej o tobie wspomnieli, a najlepiej zaczęli z Tobą nagrywać :)

pozdro 600

Logo.JPG

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Jak się wybić na YouTube ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...