Skocz do zawartości
  • 0

[Problem] Mruga Ekran

NewaX

Pytanie

Witam mam problem otóż, gdy zmieniam rozdzielczosc na wyzsza to zaczyna mi mrugać ekran na czarno ale jeśli ustawilem Czest.odswiezania na 75hz to juz przestalo, ale jeszcze to wystepuje w grach jak zmienie na wyzszaa rozdziakle to tak samo jest a w grach nie ma opcji zeby ustawic czest. odswiezania na 75hz.

I Jeszcze jedno np po resecie zawsze musze instalowac stery od nowa nvidia bo takj akby mi sie one usuwały po resecie ale nadal sa widoczne wszystko działa jest ok gdyż potem po resecie ^^ gry nie działają poprawnie a jak zainstaluje od nowa to wszystko działa w tych grach .. dziwi mnie to ze stery sa widoczne normalnie moge wejsc do panelu sterowania nvidia ale nie dziala i tak wszystko poprawnie i msuze je pobierac od nowa.. ale gorzej mnie martwi te mruganie ekranu na czarno i jeszcze jak wlaczam ekran 1 raz w dniu to takie przezroczyste paski sa a po 5 min znikaja i jest wszystko ok To nie wiem czy wina karty graficznej kupywanej z 2-3 miechy temu czy monitora ? Prosze o pomoc z gory dzieki

Po zmianie z visty na Win 7 to sie stalo od tego czasu. tak jest. znaczy na viscie tez ten ekran mrugal ale zaczelo to sie potem jak juz mialem zmieniac na wina 7 wczesniej wsyzstko dzialalo ok . musialo cos sie spier*****.

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Mruga Ekran   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...