Skocz do zawartości

[Szukam] Team serwera

Rekomendowane odpowiedzi

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|
|
|
|
|
|
|

Witam. Poszukuję na chwilę obecną 2 osób do wspólnego założenia serwera mt2.

Serwer do czasu ukończenia plików serwerowych będzie stał na VPS (Maszyna dziś/jutro)

Osoby które będą mi potrzebne:

-Grafik 0|1

-Technik do pomocy 1|1

Osoby chętne proszę o kontakt pod nr. gg: 48501874

Nie polecam. Ta osoba jest nie kompetentna. Norystt.pl przykład - Stał 1tydź. reszta jego serwerów - 0 albo same hamaki. Robi z gotowców gdzie tylko zmienia system ulepszeń i tyle.

To że serwer stał 1 tydzień nie jest moją winą. Dlatego wolę założyć swój serwer a nie pracować dla kogoś gdzie później zostałem wych****y. Jeżeli coś ci się nie podoba to nie musisz komentować. Chyba że nabijasz sobie w ten sposób posty ..

Nie polecam. Ta osoba jest nie kompetentna. Norystt.pl przykład - Stał 1tydź. reszta jego serwerów - 0 albo same hamaki. Robi z gotowców gdzie tylko zmienia system ulepszeń i tyle.

Weź wypierdalaj... Bo akurat Leny jest spoko więc won złodzieju.

Z tego co mi wiadomo mial byc technikiem w jednym projekcie nie powiem nazwy lecz po tym jak sie dowiedzieli ze jak cos zlecili mu do pracy to z kaza rzecza uzywal google wiec nie polecam

Hymm. Ja jakoś nie przypominam sobie o tym ale widzę że ty wiesz lepiej ...

Nie znam typa ale to już chyba jego 10 temat że kimś tam zostanie , trochę śmieszy.

10 temat że kimś tam zostanę - jak już to pisałem o technika i nie 10 razy chyba że liczyłeś to kiedy odświeżałem temat ..

Teraz jak byś nie zauważył ja potrzebuje kogoś do współpracy .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Szukam] Team serwera   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...