Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uderzyłam mojego męża z pięści a jego koleżanki mnie pobiły


Daniel774411

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj w domu pod czas awantury, mój mąż mnie mocno zdenerwował i dałam mu z pięści w morde i nazwałam go chu....
Skutki mojego czynu była nastepujace
-Opluł mnie i ugryzł gdy chciałam go jeszcze raz uderzyc (tym razem z liścia).
-Pociągnął za włosy
-I wyrzucił za drzwi
Oprócz tego dzisiaj idąc ulicą, jego koleżanki mnie pobiły i kazały mi się trzymac od niego z daleka, bo inaczej oberwe jeszcze raz od nich.
Od jego przyjaciółek oberwałam w następujący sposób
- jedna uderzyła mnie trzy razy z pięści po twarzy
- a druga dała mi pare kopniaków w tyłek
Mieszkanie należało do niego, ja teraz mieszkam u swojej siostry, ale drugiej szansy to już temu łajdakowi nie dam, chodźby dla tego że nasyła na mnie swoje kumpele.

 

Opublikowano

 

Wczoraj w domu pod czas awantury, mój mąż mnie mocno zdenerwował i dałam mu z pięści w morde i nazwałam go chu....

Skutki mojego czynu była nastepujace

-Opluł mnie i ugryzł gdy chciałam go jeszcze raz uderzyc (tym razem z liścia).

-Pociągnął za włosy

-I wyrzucił za drzwi

Oprócz tego dzisiaj idąc ulicą, jego koleżanki mnie pobiły i kazały mi się trzymac od niego z daleka, bo inaczej oberwe jeszcze raz od nich.

Od jego przyjaciółek oberwałam w następujący sposób

- jedna uderzyła mnie trzy razy z pięści po twarzy

- a druga dała mi pare kopniaków w tyłek

Mieszkanie należało do niego, ja teraz mieszkam u swojej siostry, ale drugiej szansy to już temu łajdakowi nie dam, chodźby dla tego że nasyła na mnie swoje kumpele.

 

 

Chciałeś raczej napisać w temacie "Dowcipy"? ... Zły dział, daję report żeby przenieśli.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wczoraj w domu pod czas awantury, mój mąż mnie mocno zdenerwował i dałam mu z pięści w morde i nazwałam go chu.... 

Skutki mojego czynu była nastepujace 

-Opluł mnie i ugryzł gdy chciałam go jeszcze raz uderzyc (tym razem z liścia). 

-Pociągnął za włosy 

-I wyrzucił za drzwi 

Oprócz tego dzisiaj idąc ulicą, jego koleżanki mnie pobiły i kazały mi się trzymac od niego z daleka, bo inaczej oberwe jeszcze raz od nich. 

Od jego przyjaciółek oberwałam w następujący sposób 

- jedna uderzyła mnie trzy razy z pięści po twarzy 

- a druga dała mi pare kopniaków w tyłek 

Mieszkanie należało do niego, ja teraz mieszkam u swojej siostry, ale drugiej szansy to już temu łajdakowi nie dam, chodźby dla tego że nasyła na mnie swoje kumpele.

 

Az tak bardzo ci najebaly, ze ustawilas sobie nick meski w nicku?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...