Skocz do zawartości

[Pytanie] Jaki hosting wybrać?

A&B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie mam pewien dylemat a mianowicie nie wiem jaki hosting serwera wybrać. Już wam objaśniam szczegóły:

Chce założyć prywatny serwer dedykowany na 2-3 graczy coś podobnego do serwera Dirt w craftserve.

Słyszałem że craftserve nie jest zbytnio zachwalany przez ciągłe przerwy techniczne i lagi. Miałem do czynienia już z serwerem na 20 slotów tej firmy i muszę przyznać że strasznie laguje. Ale chodzi mi o mniejszy serwer czy ktoś z was miał już z tym styczność?

Czytałem też o innych hostingach ale chce zaczerpnąć wiedzy bardziej doświadczonych kolegów.

Chciałbym też by na serwer dało się wgrać mody lub mody i pluginy. (ostatecznie same pluginy)

Gram na niezbyt dobrom sprzęcie więc musi to być dosyć wydajny pod względem ram i dysku SSD.

hmm Pixel Team posiada serwer dirt na 1-5 graczy aczkolwiek zapewnia 384 mb ram

widziałem hostingi z ponad 400 mb ram ale wezmę go pod uwagę

Ważne zależy mi na tym by panel oraz opcje ustawień serwera oraz wgrywanie modów, map i pluginów niebyły zbyt zawikłe ale proste i przejrzyste.

Wiem że sporo wymagam ale do tej pory miałem do czynienia tylko z serwerami bazującymi na sieci hamachi.

Jeśli wgrywasz jakieś większe mody na serwer (z 10 modów typu buildcraft, industrialcraft) to nawet z 1Gb nie pociągnie 5 slotów. Na 500Mb będą lagi z kilkoma pluginami.

Jak dla mnie jeden z najlepszych na takie coś jest pixelteam ;)

3foc.png

Szukam sponsora na prawdopodobnie jeden z najlepszych serwerów RolePlay jaki powstanie. Na razie tylko zarys.

Bardzo wam dziękuję za tak duży odzew w krótkim czasie.

Podsumowując FiberHost.pl oferuje 8 slotów 700 mb 1 gb SSD

lecz tu jest problem: Serwer dla osób, które chcą pograć ze znajomymi >bez żadnych pluginów<. Serwery są stawiane na wydajne maszyny we Francji.

jeśli chodzi o mody to najwiekży jaki chce dodać to mo creatures reszta to 2-3 mody tylu biblio craft i z 3-4 pluginy

pixelteam wszystko mi rozjaśnił raczej nie zaleca się instalacji modów na tego typu serwery

Jednagże : UWAGA! Nie ograniczamy w żaden sposób ilości slotów. Klient sam decyduje o ilości graczy >ale należy mieć na uwadze, że na płynność gry wpływa wiele czynników, na przykład silnik, modyfikacje, pluginy, rozmiar mapy, użycie czerwonego proszku czy tłoków.< czyli cena za serwer może wzrosnąć z 6 do 20

już za taka cenę mogę wynająć serwer dużo lepszy

chodzi mi o to by wszystko było czarno na białym podane

Up, chyba nie wiesz co mówisz, craftserve to największy shit, tutaj cena wcale nie równa się jakości.

Polecam osobiście CubeHost.pl, dostajesz dużo ramu, szybki i pojemny dysk SSD, w dodatku mało płacisz a extra lokalizacje maszyn są w Polsce, więc będzie niski ping :)

Yourserv.eu <-- Zapraszam ja tam mam serwery i grają na nich po 80 osób dziennie. Miła administracja itp.

A ceny za slot:

1.30zł

Teraz mają promocje:

dostałem taki kod: extra.30

100 serwerów możesz kupić na nim :D

Parametry serwerów YR:

Intel Xeon E5 1620

32GB

DYSKI SSD

ŁĄCZE 1Gbps

Takiego dostałem screena z panelu administracyjnego od YR

Tak to teraz wygląda

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY

SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 

Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Jaki hosting wybrać?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...