Skocz do zawartości

Hack do Dragonmu

Gość szanio22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam dowolnego hacka do Dragonmu np na dupowanie eq, dodawanie statów,wchodzenie w panel admina lub jakie kolwiek ułatwiacze.Kiedys widziałem jak mój kolega dodał sobie na dragonmu max agi.

Witam szukam dowolnego hacka do Dragonmu np na dupowanie eq, dodawanie statów,wchodzenie w panel admina lub jakie kolwiek ułatwiacze.Kiedys widziałem jak mój kolega dodał sobie na dragonmu max agi.

A ja szukam hacka na rower. Twój kolega robi z ciebie głupka i możesz go pozdrowić. Agi to tylko efekt wizualny, wchodzenie do panelu admina masz tutek, na dupowanie tak samo. Ale widzę tutaj upośledzone myślenie więc wyprzedzam pytanie i mówię że może nie działać tutaj, choć kiedyś na ak jechałem ostro dzień i noc.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Co do tego dodwania agi to można to zrobić za pomocą Cheat Engine (Znajdziesz gidześ na mpc) ale jest to tylko visualna opcja, możesz sobie ustawić np 32k agi ale to doda ci tylko speed (defa nie) Wchodzenie w panel admina masz tutek .. Ale to już jest stare i rzadko działa (jeśli www serva jest na MuCore to nie będzie działać)

Sprawdź czy będzie ci działać Sniffer link do tematu : http://www.mpcforum.pl/topic/1085439-cheat-mu-sniffer-2/

Pobierz go i pobierz Extreme Injector v2 by master131

1.Wyszukaj tym programem sniff.dll

2.W linijce proces name wpisz main.exe

3. Odpal mu online i klikni inject

4. Otworzy ci się okno w zakładce hack ustaw sobie multi hit na max 150 a w zakładce hack2 ustaw auto atak na enable i multi hit na max 35, zaznacz Monster i Have Fun :) (Nie używaj tego w mieście ponieważ zabija NPC, po prostu np w lorce ustaw auto kill na disabled)

Mam nadzieje że pomogłem. I jak ci nie działa to na tym mu to jak chcesz sobie pochakować to polecam Blast mu .. Tam działa wszystko ^^

• 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Hack do Dragonmu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...