Skocz do zawartości

Regulamin Lokalny działu Panzar


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin Lokalny działu Panzar

 

1 . Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum. (Zobacz Tabelę Kar)
2. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do moderatora działu lub Global Moderatora.
3. Zakaz wstawiania na forum KSSN i wszystkiego co z nim związane, dotyczy to proszenia o KSSN i wstawiania różnych generatorów. Kara: 10 pkt + ban 7 dni.
4. Należy używać opcji "Edytuj". W przypadku niecelowego dodania multiposta (lag, etc.), który nie był zamierzony, taką sytuację należy zgłosić moderatorowi, poprzez kliknięcie po lewej stronie guzika "Zgłoś".
5. Posty w stylu "kolejny nobek który nie umie używać opcji szukaj" bądź "działa lubie to", "nie działa ale + za chęci" będą karane w kategorii spam'u. Kara: 5 pkt.
6. Odpowiedź na pytanie w temacie, w którym taka odpowiedź już się znajduje, czyli powielanie odpowiedzi. Kara: 5 pkt.
7. Nie wolno odświeżać tematów starszych niż 30 dni, bez uzasadnione przyczyny. Kara: 5 pkt. Wyjątek: Chyba, że temat jest poradnikiem, a chcesz wnieść wartościową treść do tematu. Tak samo tyczy się próśb o reupload plików.
8. Moderator nie ma zawsze racji. Jeśli uważasz, że się pomylił i chcesz wyjaśnić sytuację prosimy o kontakt na PW z danym moderatorem. Jeśli jest brak porozumienia prosimy o kontakt z Global moderatorem lub Administratorem.
9. Zakaz utrudniania pracy administratorom/moderatorom. Raporty nie służą do zabawy, za nieuzasadnione ich użycie może, w skrajnych przypadkach grozić sankcja. Kara: 5 pkt.
10. Moderatorzy używają koloru + kursywy (
peter711) , w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracja, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Perm.
11. Wszelki obrót kontami, czyli ich sprzedaż, wymiana lub oddawanie jest zabronione (MPCforum nie jest portalem handlowym, nie ponosimy konsekwencji w pośredniczeniu). Zakaz proszenia o konta, bądź wyłudzania ich. Kara: 10 pkt + ban na 7 dni, temat ląduje w koszu.
12. Zakaz kopiowania poradników, tutoriali, itp. Kara: 10 pkt + ban na 3 dni, temat ląduje w koszu.
13. Nie wklejamy linków do stron za pośrednictwem, których zarabiamy (tzn. reflink'i), np: ShareCash.org. Kara: 10 pkt + ban na 30 dni.
14. Prefiksy nie są obowiązkowe.

15. Wszystkie linki wychodzące poza MPCforum wstawiamy w code code.png.
16. Tematy odświeżamy po upływie 24 godzin od poprzedniego posta, w innym przypadku jest to równoznaczne z double postem. Kara: 3 pkt.

17. Od teraz użytkownicy mogą odświeżać poradniki przed upłynięciem 24 godzin, jeżeli wprowadzają jakieś zmiany lub ich wypowiedź wnosi coś do tematu.
18. Regulamin może się zmienić w trakcie działania forum.
19. Nieznajomość Regulaminu nie będzie powodem do zmniejszania kary w przypadku jego złamania.
20. Przy umieszczaniu tematu z prośbą o wycenę musimy podać screen z gry w celu weryfikacji.
21. Jeśli szukasz przyjaciół do gry/gildii/pomocy napisz w tym temacie: KLIK

tabelakarnapis.png

1365893304-U485574.png

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Regulamin Lokalny działu Panzar   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...