Skocz do zawartości
  • 0

Irytujące okno - nie da sie skasować - POMOCY !

MilionyDecybeli

Pytanie

Witam

od 3 dni irytuje mnie okienko wyskakując non stop;/ jak zamknę to pojawia sie znów;/

81420784580065996258.png

jak odłączę myszkę bezprzewodową,ładowarkę i adapter ZAŚLEPKĘ z laptopa to i tak on sie pojawia i znika;/

prosze o pomoc

w ostatnim czasie było podłączane: microsd 16gb (nowa karta), microsd uszkodzona karta, telefon nokia, telefon xperia. nic więcej.

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli mozesz, sprawdz na innym komputerze czy kazda z tych rzeczy ktora wkladales dziala poprawnie wlasnie na drugim PC. Jezeli wszystkie dzialaja moze byc cos z portem USB w twoim komputerze.

@Edit

Jezeli chcesz wylaczyc ten dymek mozesz takze zrobic tak:

Wchodzisz w Menadzer urzadzen > kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej i tam wybierasz twoje urzadzenie > wlasciwosci i w zakldace zaawansowane wybierz "nie informuj o bledach USB"

eh daje ci że rozwiązałeś...

jednak przejechałem 3 porty usb sprężonym powietrzem i nie wyskakuje jak narazie żaden komunikat. ale i tak rozwiązałeśc bo jak bedzie wyskakiwać to zastosuje to i bd ok:)

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".

dodam iż działają poprawnie pod innym pc, co moge zrobić z tym usb - bo wkurza mnie ten komunikat, mimo ze pisze ze rozłaczony to i tak działa usb ;/

JAKI MENADŻER URZĄDZEŃ - NIC TAKIEGO NIE POSIADAM

Jezeli chcesz wylaczyc ten dymek mozesz takze zrobic tak:

Wchodzisz w Menadzer urzadzen > kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej i tam wybierasz twoje urzadzenie > wlasciwosci i w zakldace zaawansowane wybierz "nie informuj o bledach USB"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Irytujące okno   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...