Skocz do zawartości

TSManager

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Razem z przyjacielem rozpoczęliśmy projekt polegający na napisaniu Managera skryptów do znanego iBota. Jak wiadomo BlakW, Walukasz, czy BUgWT, ktory wycofał się z pisania skryptów cenili się słono za swoją pracę. Razem z kolegą dołożyliśmy starań aby wszystkie, a na pewno większość skryptów w najnowszych wersjach pozyskać i udostępnić. Program nosi nazwę Tibia Scripts Manager ( w skrócie TSM ) wersja v01.

Póki co tylko ogłaszam temat po forach, aby zobaczyć czy wgl będzie na takowy program popyt. Na razie mamy zamiar wprowadzić betę, lecz w przyszłości planujemy założyć abonament na program od ilości pobranych skryptów. Tani, aby nie zdzierać tyle co autorzy. Podejrzewamy, że wprowadzimy system punktowy.

Program na ten moment posiada taki interfejs.

6qjvba.png

Program zostanie udostępniony jeśli uporamy się z Hostingiem plików. Póki co dostawca robi nas delikatnie w balona, będę informował na bierząco. Pozdrawiam

Voly~

Nie wypali , a dlaczego? Prosto , juz duzo osob chcialo zbierac czyjes scrypty i udostepniac je za pieniadze to raz , a dwa jesli taki program powstanie jak np jakies 2 lata temu podobny , kolesie od scryptow beda robili wałki , tj chujowe scrypty , tylko po to zeby taki projekt upadl.

Ja jestem PRZECIW takiemu czemus , chcecie robic i zarabiac , robcie wlasne scrypty a nie je sciagacie od kogos.

Nie umiemy pisać skryptów, piszemy programy. Po to, żeby ludzie, którzy nie mają kasy rangi 50 zł czyli ponad 15$ za JEDEN skrypt. JEDEN skrypt. Mogli się też nim pocieszyć. Kolejna sprawa, nie każdy byle jaki skrypt będzie dostępny w naszej bazie danych. Prowadzimy rygorystyczną selekcję. Tylko sprawdzone przez nas skrypty tam trafią, sam nie chciałbym natknąć się na bugi typu nie gada z npc, albo zamyka bp.

Nie umiemy pisać skryptów, piszemy programy.

To już się boje jakiej jakości są programy, skoro nie potraficie zrobić skrypta do Ibota.

Po to, żeby ludzie, którzy nie mają kasy rangi 50 zł czyli ponad 15$ za JEDEN skrypt. JEDEN skrypt. Mogli się też nim pocieszyć. Kolejna sprawa, nie każdy byle jaki skrypt będzie dostępny w naszej bazie danych.

To niech grają bez bota skoro nie mają pieniędzy, albo się ma albo się nie ma, dla biednych nikt nie kradnie za darmo, a Ty jeśli dobrze rozumiem to robisz.

Ludzie którzy robią te skrypty, też chcą zarobić myślisz, że mają z tego nie wiadomo jaką kasę ?

W końcu na czym mają zarabiać jak nie na skryptach, skoro jest to ich jedyne źródło dochodu...

Ps. Ibot będzie padał niedługo, wiec niezbyt trafny wybór, ale mimo to wszystko życzę powodzenia za inicjatywę, że Wam się coś chcę.

Niech grają bez bota ? Cóż tutaj robisz wędrowcze skoro to jest forum głównie o cheatach i botach. Trzeba sobie życie ułatwić. Zresztą co ma zagłębianie się w iBota do pisania aplikacji i programów ? Nie tym się zajmuję, lecz programami. :) Po to jest beta. iBot będzie padał? Ciekawe jak przekonają się do WindBota osoby takie jak Neo z Nebuli, który pod sobą ma conajmniej 3 servery. Zresztą Jonatasowi też się nie spieszy z tego co wiem z zamykaniem projektu. To, że BUgWT przenosi się na WindBota nie znaczy, że iBot upada, to nie jest jakiś wyznacznik. Skrypty to nie jest jedyne źródło dochodu tychże osób, nie wiem gdzie to wyczytałeś ani kto Ci bzdur naopowiadał. Z tego co ja się orientuję a siedzę w temacie od początku samego Elfa, przez jego upadek i wejście Neo, aż do iBota i WindBota teraz skrypterzy to głównie hobbyści. Żaden z nich nie pokłada nadziei na wielkie pieniądze w tym co robią. Aczkolwiek cena 15$ za skrypt dla Polaka to trochę za wiele, nie sądzisz ? Poza tym, nawet nie wypuściliśmy bety, a tu już widzę hejty. Widziałeś program ? Wiesz jak działa ? Polecam wstrzymać się z krytyką do wyjścia bety.

Voly~

Nie umiemy pisać skryptów, piszemy programy.

hahah nie rozśmieszaj mnie... program nie piszecie tylko robicie w visualbasicu gdybyśćie go pisali to byś go OD 0 Sam pisał a nie połowa to gotowe skrypty i pliki + Gotowe skrypty do ibota ten program powinien nazywać się ,, Plagiator 3000 ''

xmMfHrm.png
Trzeba sobie życie ułatwić. Zresztą co ma zagłębianie się w iBota do pisania aplikacji i programów ? Nie tym się zajmuję, lecz programami. :)

Tym, że jak programujesz aplikacje (jeśli można to nazwać aplikacją w ogóle) jak możesz nie umieć pisać skryptów w lua ? Przecież to jest śmieszne, sam lua nigdy się nie uczyłem a zaimplementowałem sobie je do własnego bota i pisze w nim skrypty bez ŻADNEJ nauki więc wytłumacz mi jak to możliwe, nie rozumiem.

Niech grają bez bota ? Cóż tutaj robisz wędrowcze skoro to jest forum głównie o cheatach i botach.

Jeśli się na coś ma pieniądze to się to kupuje a jeśli się nie ma to się nie kradnie tylko zbiera.

I błagam nie wykorzystuj argumentów, że boty niszą cipsoft, wiesz dobrze, że tak nigdy nie było i nie będzie, a po drugie boty nie kradną zarobku cipsoftowi, tylko odwrotnie, wy kradniecie skrypterą, to jest ok Twoim zdaniem ?

Poza tym, nawet nie wypuściliśmy bety, a tu już widzę hejty. Widziałeś program ? Wiesz jak działa ? Polecam wstrzymać się z krytyką do wyjścia bety.

Człowieku, nie wiem to co ty zamierzasz zrobić, uważasz, że program, który pobiera plik z serwera ftp i sortuje pliki to jest tutaj jakieś wyzwanie, tutaj są ludzie którzy umieją dużo więcej, więc nie myśl, że jesteś jakimś bogiem coderów..

Chyba, że twój "program" będzie robił coś więcej, to nas oświeć bo jak na razie stworzył bym coś takiego w 2 albo 3 godziny, może mniej nawet...

A kto tu mówi, że ten program robi Bóg wie co. Ma być łatwy w obsłudze i wygodny. Nie wiem po co mieszasz w sprawę CipSoft. A jak chcesz napisać coś lepszego to siądź i pisz. Zyczę świetnego pomysłu, który odmieni Twoje życie programisty. Polaki cebulaki nawet jak im się da za darmo nic nie docenią, tylko zaraz zaczą mamrotać, że do dupy zanim zobaczyli. Wiem, jesteś lepszy, zdolniejszy, fajniejszy, wiemy wszyscy. A teraz daj innym się rozwijać i spełniać. Nie każdy jest tak dowartościowany :)

Voly~

Odpisał bym Ci dłużej ale mi się wtyczka zawiesiła i post się skasował.

A kto tu mówi, że ten program robi Bóg wie co.

Ty, skoro potrzebujesz wersji beta i ogłaszania się na forum znaczy, że nie potrafisz przetestować sam sortowania plików i pobierania z durnego serwera ?

A jak chcesz napisać coś lepszego to siądź i pisz. Zyczę świetnego pomysłu, który odmieni Twoje życie programisty.

Siedzę i piszę, mam własny projekt i nie chce mi się tutaj tego pisać za bardzo, aczkolwiek moje życie nie wymaga odmiany, a Twój post jest żałosny i to w jaki sposób nas traktujesz.

Wiem, że wiele osób docenia prace ale Ty albo nigdy nie miałeś z czymś takim do czynienia albo sam jesteś tym o kim mówisz.

A teraz daj innym się rozwijać i spełniać. Nie każdy jest tak dowartościowany :)

Jeśli zrobisz to w normalny sposób nie okradając innych nie widzę przeszkód.

Nie okradając innych ? Jak chcesz to płać po 15$ za skrypt. Ja nie mam zamiaru i wielka ilość osób tez. To czy ja udostępnię te skrypty, czy zrobi to cała gildia przez inne fora czy speedyshare to nie ma znaczenia. A przeczytaj swoje posty skierowane w moim kierunku. I to nie ja zacząłem się wywyższać nad innymi. Potrzebuję wersji beta, sam nie wyłapię wszystkich błędów. Może ktoś kto akurat nie gra w Tibię (przykładowo dla bezpieczeństwa przed "hackami" ) a chciałby pomóc, to wyłapie coś więcej niż ja. Traktowanie ? Nie obrażam nikogo kto nie rzuca pomyj z nikąd i bez powodu we mnie. Dostaniesz to co rozdajesz sam. Adios ;)

Arkeus nie gadaj ze nie sciagasz muzyki z neta, albo rozne gry/programy, za ktore trzeba normalnie zaplacic :)

Nie widze na razie sensu zeby ha taki temat dyskutowac. Kolega ma pomysl, mozliwosci to niech robi :] Ja osobiscie jestem ciekawy co z tego bedzie. A to ze skryptami sie nie zajmuje to nie jest problemem. Wystarczy kogos zalatwic i tyle. Bedzie sprawdzac itp.

snikersproject1.png
Nie obrażam nikogo kto nie rzuca pomyj z nikąd i bez powodu we mnie. Dostaniesz to co rozdajesz sam. Adios

Polaki cebulaki nawet jak im się da za darmo nic nie docenią,

aha.

Arkeus nie gadaj ze nie sciagasz muzyki z neta, albo rozne gry/programy, za ktore trzeba normalnie zaplacic

Uważasz, że sciąganie muzyki i programów na własny użytek jest tym samym co tworzeniem bazy ich scrackowanych + napisanie programu do ich udostępniania ?

Dodatkowo, czy uważasz, że jedyny zysk z muzyki mają autorzy poprzez kupowanie ich płyt ?

Widzę, że dyskusja tutaj nie ma najmniejszego sensu, życzę powodzenia jak już wyżej pisałem, doceniam, że ktoś coś robi ale zależy tez co robi.

Potrzebuję wersji beta, sam nie wyłapię wszystkich błędów.

Okej, rozumiem, że w zwykłej appce której napisanie zajmuje 2-3 godziny potrzebujesz oficjalnych zapowiedzi na forum i wersji beta bo bugów może być tyle...

Potrzeba osób, które pomogą, wyrażą opinię.

Jaką opinie można wyrazić po 1 zdjęciu, przecież wyraziłem, że to nic specjalnego o co się czepiasz ?

Zapowiadam, żeby wybadać czy ludzie są w ogóle tym zainteresowani czy nie. Proste.

Jak udostępniasz coś płatnego za darmo, jak ktoś, kto potrzebował tego może nie być zainteresowany, proszę Cię..

Co mam Ci tu udostępnić, cały kod źródłowy aplikacji?

To ja mam Ci mówić co masz zaoferować użytkowi, żeby mógł jak to prosisz, ocenić twoją aplikacje, której nawet nie udostępniłeś ?

No po komentarzach niektórych użytkowników wielce broniących praw autorów skryptów różnych rzeczy można się spodziewać, a podejrzewam, że to oni najbardziej się na to rzucą.

Nie wiem, nie będę tutaj o tym dyskutować, ponieważ skrypterzy nigdy za bardzo mnie nie obchodzili ale pamiętaj o tym, że nie tylko Ty się napracowałeś inni też i wyśmiewanie ich ceny za skrypt a później darmowe udostepnianie ich przez własny "program" jest kretyńskim pomysłem.

założyć abonament na program od ilości pobranych skryptów. Tani, aby nie zdzierać tyle co autorzy. Podejrzewamy, że wprowadzimy system punktowy.

Nie doczytałem tego ale to chyba jakiś żart, jeszcze chcesz na tym zarabiać ?

Jak nie masz na czym to sam sobie zakładaj temat na forum ibota i rób te skrypty !

Nie dość, że kradniesz, nie pozwalasz zarobić innym to jeszcze sam zarabiasz na tym, to jakiś żart chyba !

Koniec moich komentarzy w tym temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [PROJEKT] Tibia iBot Scripts Manager v01 ! Beta !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...