Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie wkleić mod, jak folder 0.8.10 jest pusty?


izari

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka godzin temu usunąłem całkowicie folder res_mods, bo jak wspominałem w jakimś tam temacie, miałem problemy "z grafiką". No ale musiałem stworzyć ten folder ponownie, bo gra się nie uruchamiała. Tym razem chcę dać tylko kilka modyfikacji, ale zupełnie nie wiem gdzie. Folder 0.8.10 jest pusty, nie ma tam folderów "gui", "flash' itp, więc modyfikaje typu crosshair mod, damage panel. zoomfx itp. wklejać bezpośrednio do folderu?

Opublikowano

Próbowałem, i dupa... Nie potrafię po prostu tego zrobić. Mógłbym prośić kogoś o zrobienie mi paczki modów, która zawierałaby mod na zoom x30 i oddalenie i j1mb0 crosshair?

Opublikowano

W folderze 8.10 po prostu wklejasz swoje mody, a potem grę odpalasz i powinieneś mieć wszystkie mody jakie wkleiłeś. :P ]

 

@edit

 

Tu masz paczkę by Loretai z której ja korzystam.

Masz wszystkie mody, które ułatwiają życie, a instalacja jest banalna.

 

Gdy klikasz na instalator wybierz tylko i wyłącznie folder World of tanks i nic więcej.

 

Masz tu takie mody jak Ty wymieniłeś + kilka innych przydatnych (XVM)

 

DL:

 

http://www.multiupload.nl/9854DEQCQQ

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/d4997107cb445621a7cab7cd50e3161b6861759666299c48ab66a7a5dc8a7a6e/analysis/1387801822/
Opublikowano

 

W folderze 8.10 po prostu wklejasz swoje mody, a potem grę odpalasz i powinieneś mieć wszystkie mody jakie wkleiłeś. :P ]

 

@edit

 

Tu masz paczkę by Loretai z której ja korzystam.

Masz wszystkie mody, które ułatwiają życie, a instalacja jest banalna.

 

Gdy klikasz na instalator wybierz tylko i wyłącznie folder World of tanks i nic więcej.

 

Masz tu takie mody jak Ty wymieniłeś + kilka innych przydatnych (XVM)

 

DL:



http://www.multiupload.nl/9854DEQCQQ

Skan:



https://www.virustotal.com/pl/file/d4997107cb445621a7cab7cd50e3161b6861759666299c48ab66a7a5dc8a7a6e/analysis/1387801822/

Sam z niej korzystałem, ale jak pisałem - miałem drobne (ale wkurzające) problemy z grafiką, jak np. to że przewijanie nie było płynne.

A co zrobić, jak korzystam z celownika j1mb0, żeby była włączona dynamiczna kamera? Chodzi mi o "odskok" lufy po wystrzale, bo w sprawach moddingu jestem zielony :/

A, i zauważyłem spadek fps'ów, po instalacji tych modów. z 40 do 30.

Opublikowano

Sam z niej korzystałem, ale jak pisałem - miałem drobne (ale wkurzające) problemy z grafiką, jak np. to że przewijanie nie było płynne.

A co zrobić, jak korzystam z celownika j1mb0, żeby była włączona dynamiczna kamera? Chodzi mi o "odskok" lufy po wystrzale, bo w sprawach moddingu jestem zielony :/

A, i zauważyłem spadek fps'ów, po instalacji tych modów. z 40 do 30.

 

Wchodzisz w ustawienia i tam masz stabilizacje kamery. Wyłączasz to. Ja tego nie polecam, bo trudniej jest celować.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...