Skocz do zawartości

Serwer Starbound

hhooo

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Cześć. Pragnę wszystkich zaprosić na beta testy serwera starbound.com.pl. Niestety slotów tylko 10. Obecna wersja jest bardzo niestabilna i ma niewyobrażalne zapotrzebowanie na RAM i CPU.
IP: 185.36.169.57:21027
Serwer oczywiście otwaty 24/7. Są to beta testy i nie wiadomo jak długo serwer będzie dostępny ze względu na jego wysokie utrzymanie. Jeżeli ktoś chciałby się "dołożyć" zapraszam na PW.
Strona serwera: starbound.com.pl

banner-2.png

Gramy na najnowszej wersji!

90300032.png

takim że od 4 grudnia wersja alpha na steamie sprzedała się w jedynym milionie egzemplarzy. bez żadnej przeceny.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Panowie.
Regulamin który ktoś napisał został wyjebany, to prawda, ale nie spamujcie w temacie o serwerze pytaniami o grę itp. itd.

Jak macie pytania zróbcie temat czy coś...
zaśmiecacie chłopakowi prezentacje.

@Up
14Ojro

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Gra nie ma w ogóle wymagań podobnych do terrarii... Jest koszmarnie zoptymalizowana, żre pełno RAMu, a na serwerze 1GB jest przewidywany dla 1-3 graczy...

Porównujesz z wersją aplha terrari czy tą już stabilną? Bo Starbound od miesiąca jest w fazie testów, i Twórcy starają się ją zoptymalizować.

btw. polecam wymianę kalkulatora na komputer, bo przy 4 Gb ramu, żadnej zwiechy nie miałem. A i kumpel na Hamachi nie narzekał.

1394725204-U719057.png

Czy ja wspomniałem, że ta gra źle chodzi na moim komputerze? Mówię jakie są realia stawiania serwera tej gry na chwilę obecną, a nie co będzie za x miesięcy. Proszę przestać spamować i takie pytania zadawać w osobnych tematach bo ten nie został założony w tym celu.

90300032.png

Porównowanie tej gry do terrari czy minecrafta jest dokładnie takim samym porównaniem jak Battlefield do Crysis lub Metin 2 do Last Chaos. Kiedy wy się w końcu nauczycie że gry "Sandbox" to taka kategoria, i nie, nie każda gra "Sandbox" odrazu musi być porównywana do minecrafta.

Umówmy się terraria, Starbound, minecraft = sandbox z otwartym światem i możliwością edytowania go. Porównania są w 100% słuszne :D Co do gry to ściągnąłem i właczała się około 20 minut więc od razu ją wywaliłem bo to mijało się z celem jeżeli się coś zmieniło to chętnie sprawdzę!

• 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Serwer Starbound   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...