Skocz do zawartości

[DL]Game & DB official source code

QBA_96

Rekomendowane odpowiedzi

§ 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Co prawda nie sprzedajesz go ale podlegasz pod ten paragraf. :)

8910814572903361049127.png

Beka z podludzi .

Wychodzi source wszyscy się cieszą.

Wychodzą mapki z Resthei płaczą żeby usunąć.

No cóż, ponad kilkuletnia praca dziesiątek programistów jest mniej warta niż praca jakiś randomowych ludzi :)

Tego source trzeba jeszcze potrafić użyć.

Mapki sobie wgrają i happy, a beczą nie wiem z jakiego powodu bo source przy jakichś tam mapach wypada wiele lepiej.

517981403547547309333.jpeg

@Top

Palnij sobie na czoło plakietkę z napisem "Jestem Debilem". Rozpowszechniajcie to jeszcze bardziej, a później się dziwcie, że YMIR może zacząć coś z tym robić na drodze prawnej... Te pliki nie powinny wylądować na żadnym forum, a osoba, która jako pierwsza je wrzuciła ma umysł 6 latka i zero wyobraźni. Dać na forum coś, co powinno zostać w kręgu kilku osób, to zaraz banda gimbusów (stan umysłu) zacznie to wszędzie wklejać. Idiotyzm i tyle.

//Edit.

Wyślij ten link jeszcze na maila YMIR...

Tego source trzeba jeszcze potrafić użyć.

Mapki sobie wgrają i happy, a beczą nie wiem z jakiego powodu bo source przy jakichś tam mapach wypada wiele lepiej.

Nie rozumiem co jest trudnego w skompilowaniu tego.

@Top

Palnij sobie na czoło plakietkę z napisem "Jestem Debilem". Rozpowszechniajcie to jeszcze bardziej, a później się dziwcie, że YMIR może zacząć coś z tym robić na drodze prawnej... Te pliki nie powinny wylądować na żadnym forum, a osoba, która jako pierwsza je wrzuciła ma umysł 6 latka i zero wyobraźni. Dać na forum coś, co powinno zostać w kręgu kilku osób, to zaraz banda gimbusów (stan umysłu) zacznie to wszędzie wklejać. Idiotyzm i tyle.

//Edit.

Chcę zobaczyć jak YMIR działa z tym na drodze prawnej. Nie rozumiem czemu to miałoby pozostać w kręgu kilku osób, skoro link do tego jest publiczny.

@Top

//Edit.

Polać mu!

Skoro już to macie to lepiej by było na prv sobie rozsyłać zaufanym ludziom czy coś a nie upubliczniać.

I pamiętaj:

382b83b7b5702754063edf1e232320e9,641,0,0

Bo przyjdą panowie z latarkami xD

8910814572903361049127.png

Chcę zobaczyć jak YMIR działa z tym na drodze prawnej. Nie rozumiem czemu to miałoby pozostać w kręgu kilku osób, skoro link do tego jest publiczny.

Stał się publiczny przez głupotę osoby, która to rozpowszechniła i to nie czyni tego legalnym. To moim zdaniem nie powinno mieć nigdy miejsca. A gdzie Twoim zdaniem jest problem, by dobrać się do dupy komuś, skoro mają pełne prawa autorskie do tych plików i są dużą korporacją, która może sobie na to pozwolić? To nie jest skompilowany pliczek.. to cały source... Dziwi mnie, że MPCForum nie zezwala na publikowanie na forum programów i cracków, lecz nie ma nic przeciwko tego typu tematom. A później pobierają cały source osoby, które nawet nie wiedzą co to DB... parodia.

Co to serwer "DB" ?

i to są oficjalne plik które wyciekły? wszystko co wyciekło?

Serwer DragonBall, taki gratis do plików Metina. Tak, w paczce są jeszcze 2 smoki i 3 martwe prostytutki...

Stał się publiczny przez głupotę osoby, która to rozpowszechniła i to nie czyni tego legalnym. To moim zdaniem nie powinno mieć nigdy miejsca. A gdzie Twoim zdaniem jest problem, by dobrać się do dupy komuś, skoro mają pełne prawa autorskie do tych plików i są dużą korporacją, która może sobie na to pozwolić? To nie jest skompilowany pliczek.. to cały source... Dziwi mnie, że MPCForum nie zezwala na publikowanie na forum programów i cracków, lecz nie ma nic przeciwko tego typu tematom. A później pobierają cały source osoby, które nawet nie wiedzą co to DB... parodia.

Serwer DragonBall, taki gratis do plików Metina. Tak, w paczce są jeszcze 2 smoki i 3 martwe prostytutki...

Prostytutek akurat nie ma bo szukałem, no chyba, że dodał do paczki.

0LsM05U.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [DL]Game & DB official source code   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...