Skocz do zawartości

[Problem] Colorado

r3mox123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Tak jak w temacie . Nie mogę wejść na colorado tzn . Ładuje mi się 1/4 paska i pisze mi że infestation przestał działać .
Już uinstalowałem gre 2 x i na steam jak i ściągłem z oficjalnej Strony , to nic resetowałem kompa i neta wszystko . Ale co najlepsze mogę grać tylkona Californi z czego mam tam 30 fps , I nie mozna lootu zbierać :( . Pomóżcie PRosze !!! Aha jeszcze jedno wyłanczałem anty virusa i to samo .

Pozdrawiam r3moxpl
Zgóry dzięki za każdą pomoc .

Ja wchodze na californie bo nie moge wejsc na colorado ! a tak btw to mam

Procesor : AMD fx 6100

katra graficzna : Radeon hd 7770

Ram mam : 8gb

SErio wszystko mi chodzi

Jak nie wierzycie to zapraszam na stream : www.twitch.tv/r3moxpl
Tam sprawdzice że streamuje cały czas californie bo na colorado nie moge :( Pisze mi że gra przestała działać :(

Panowie prosze o pomoc . Chce już grać hehehe ! ^.^ Daje Lubie i coś takm temu ktory rozwiąze :)

Win 7 x64 . lol czemu mi colorado nie działa ?!! A działa california :(

Tak jak na samej górze , Dalej mam coś takiego ze ładuje mi się 1/4 paska i pisze Program przestał działać nawet się bawiłem z zgodnościa systemów i kolejny raz to pobierałem ;/ . HELP ME PROSZE !! :c

Colorado ma większe wymagania. Nie wiem czemu Ci się tak dzieje, komputera nie masz złego. Możliwe, że masz za wolny dysk. Ile wczytuje Ci się California?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Colorado   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...